Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy filipinoval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulaluka kérdése:

Megismerkedtem egy filipinoval a neten, már 3 hónapja beszélgetünk és kezd s kezd komolyá válni a dolog. A távolság zavar engem meg csak maximum évente egyszer bírnánk találkozni. Öt ez nem zavarja egyáltalán. Félek hogy csak átverés! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bár még nem kért semmit,többször megkérdezte hogy biztos akarom ezt a kapcsolatot!
2019. nov. 2. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát, menj el nyaralni oda egy hétre, aztán kiderül. Legrosszabb esetben megdugsz egy tucat másik csajt. Indonéziában és Fszigeteken kábé fürtökben lógnak a fiatal lányok a fehér pasikon.
2019. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagy eséllyel átverés, én azért 3x meggondolnám a dolgot.

Vannak erről dokumentumfilmek is, illetve jelek, amiből ki lehet szűrni, hogy nem-e csak a jobb jövőért teszi (=átver).

Alaposan olvass utána, nézz utána, tájékozódj, stb.

30n

2019. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Huh, közelebb nem találtál ismerkedésre alkalmas embert? Mondjuk Új-Zélandon, vagy Francia Polinézián...
2019. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj már, egyáltalán hogy is gondolhattad,hogy ilyen ismerkedésből kapcsolat lehet?

Évente egyszer találkozni az annyit jelent,hogy 10 év alatt 10X.És ha találkoztok vélhetőleg a jó oldalatokat mutatjátok mindketten.

2019. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd át a Romancescam wikipedia oldalt és legyél nagyon óvatos. Egy idő után bejelentik, hogy "hozzád szeretnének utazni", de hirtelen az történik, hogy utazás előtti napokban "elrabolják pénzüket" pedig már "minden megvan" és te "tudnál nekik segíteni".....

Természetesen nem mindenki ilyen de jobb vigyázni. E-mail címét beírhatod keresőbe, feljönnek -e érekes találatok.

Az említett Wikipedia oldal:

[link]

2019. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell addig árveréstől tartanod, amíg úgysem találkoztok. De mi értelme egy olyan kapcsolatnak, akivel évente egyszer találkozol? Ennyi erővel kis túlzással Vese Pittel is járhatnál, vele se találkozol soha.
2019. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezd komollyá válni?

Nem, nem válik ez semmivé.

Jól kereső emrként kb én se e jutottam kb. semmire egy bukaresti nővel, pedig az csak egy hosszú vonatút.

2019. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!