Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit reagálnátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Együtt éltek valakivel egy pár hónapja, de a laptopja a párodnak tele van az exe pucér képeivel is. Még olyan kép is van ahol éppen orálisan elégíti ki a párod.

2019. dec. 5. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Alapvetően úgy gondolom, hogy egy embernek az exei is az élete részei, sosem vártam el, hogy a partnerem törölje a közös képeket vagy kidobja azokat a tárgyakat, amiket az exétől kapott.

De azért a szexképek igen csak kivételek ez alól. Nagyon nem örülnék, ha ezeket őrizgetné. Vagy ha igen, legalább dugja el úgy, hogy ne találjam meg. És lehetőleg ne arra verje a farkát...

2019. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
10: és neked nem jut el az agyadig, hogy az az igazi bizalom, ha valaki megtehet valamit, de nem teszi?! Leszarom a nagynénémet, a barátaimat meg az atyaistent is, a prioritási lista élén a párom van, vele lesz jövőm és családom. És rohadtul nem érdekel, ha valaki nekem jön hisztizni, hogy esetleg más is láthatja a nyűgjét. Ha annyira nagy titok lenne, nekem sem mondaná el, én sem szoktam másnak olyanokat leírni, ami nagy titok. Bízom benne, hogy nem olvasgat ilyeneket, mert egyébként sem az a kotnyeles típus, ha meg kétely merül fel benne, ott a "bizonyíték", megnézheti. De ilyen még nem volt.
2019. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11, igen ezzel egyet tudok érteni, teljes mértékben.

De nem számítottam erre. Sokkolt ez az egész. Vannak közös képek róluk, amik nem zavarnak, nekem is van ilyen. Úgy gondolom, hogy ezzel nincs baj, nekem is van, ezekért nem is szóltam, úgy gondolom ez így van jól. Egy emlék vagy bármi, meg lehet tartani. De ezek teljesen kiborítottak,és teljesen tanácstalan lettem.

2019. dec. 5. 19:51
 14/21 anonim ***** válasza:
A párod tudja, hogy láttad? Vele beszéltél erről?
2019. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom tudtad, hogy nem szűz és azt is, hogy kapcsolata is volt előtted. Az sem olyan meglepő, hogy emlékei is vannak.

És azt már te tetted hozzá, hogy ő nem is tulajdonít jelentőséget ennek.

Csak te csinálsz problémát az ő múltjából.

2019. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Most így belegondolva szerintem zavarna. A helyedben rákérdeznék.
2019. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#14, nem nem tudja még. De nem fogom tudni ezt szó nélkül hagyni.
2019. dec. 5. 20:27
 18/21 A kérdező kommentje:

#15, tudtam, én sem így kerültem bele ebbe a kapcsolatba.

De nincs egy teljes mappa pucér képem az exemről, pláne nem olyan ahol kinyal. A közös képek oké

De ez nem...

2019. dec. 5. 20:28
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezek is közös képek. A szex is a kapcsolat része, nem csak a nyaralás. Annyi, hogy a szex csak kettejükre tartozik, aminek véletlenül a részese lettél.

Elhiszem, hogy nem tetszik neked, ezért nem is kellett volna látnod, de számon kérni valakin az emlékeit a megismerkedésetek előttről nem vall felnőtt viselkedésre.

2019. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Oké, tisztában vagyok vele, hogy a páromnak előttem is volt szexuális kapcsolata. Ennek ellenére azért nem szeretném olyan helyzetben látni, ahol a farka éppen egy másik nő szájában van. Mert nem és kész.

És őszintén szólva még talán az sem érdekelne különösebben, hogy ha ezeket a képeket is megtartaná, de akkor bakker, figyeljen már oda rá, hogy ne kelljen látnom. Írja ki egy CD-re, vagy mentse le egy pendrive-ra, esetleg kódolja le a mappát vagy a tök tudja.

Téged tényleg nem zavarna, ha a csajodról (sejtésem szerint férfi vagy) olyan képet látnál, ahol éppen tolja valaki?

2019. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!