Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti azt a nőt tisztelit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti azt a nőt tisztelitek jobban aki megvárta titeket, nem szexel azonnal veletek (pár hét,1 hónap alatt nem). Vagy azt tisztelitek jobban aki pár nap/ hét után oda adja magát nektek?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból kérdezem, hogy ha kapcsolatot szeretnétek egy nővel (nyilván egyelőre nem lehet tudni milyen hosszú kapcsolat lesz) akkor melyik típust szoktátok tisztelni inkább? Vagy egyáltalán nem függ ettől a tiszteletetek a nő felé?

2019. dec. 6. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyközépút itt is mint bármi másban.

Az se vonzó ha valakivel megvan a kémia, jó lenne már szexelni de direkt húzza a dolgot, hogy ne tűnjön könnyen kaphatónak.

De az se ha azonnal lefekszik bárkivel akivel 2 szót se beszélt és semmi vonzalom nincs.

2019. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 peca1000 ***** válasza:
50%

Röpüljenek a ruhák minél hamarabb, utána jöhet a lelkizés :)


Hiába a nagy szerelem, ha testileg, és vágyilag nem illünk egymáshoz.

2019. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%

Nincs azzal semmi baj, ha hagy időt, hogy épüljön a kapcsolat, sőt! A bizalom, az érzelmek kialakulása (ami a jó szexhez is szükséges) nem egy nap alatt jön létre.


DE ELŐFELTÉTEL, HOGY MÁSNAK SEM ADTA ODA MAGÁT HAMARABB!

Nem várathat tovább, mint más pasit. Ha valakivel már részegen összefeküdt, egyéjszakás kalandjai voltak, onnantól kezdve tőlem se várjon el többet!

Nem várathat tovább, mint azt a pasit, akivel a leghamarabb összefeküdt.

2019. dec. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, akivel minél előbb. Sokszor megkapom, hogy megjátszom magam, pedig én nem tudok azonnal, nekem az arany középút is megjátszás, és ha magamra erőltetem a szexet, tehát szó szerint csak odanyújtom magam összeszorított fogakkal, akkor meg senki nem élvezi a szexet. Vagy ő igen, ha neki nem számít a nő.
2019. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha hamar: r!banc vagy, ha pedig vársz akkor szűzqrva meg nyomi meg frigid fap!na.
2019. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!