Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkerte az elettarsa kezet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerte az elettarsa kezet, elotte kb.1-2hettel nekem mondta hogy ha akarom elhagyja őt és lehetnék a felesége es csinalna gyereket is. Szavaiban engem kivan, megis megkerte az elattarsa kezet, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ne ertsetek felre nem fekudtunk le, nem kerítettem ra alkalmat, pedig regota megvan a kapcsolat ugy ertem nem talizunk de amikor a munkahelyen meglat akkor folyton fantazial rolam.


Most ugy alakult hogy nemnagyon talalkozunk, de fura nekem hogy megkerte a csaj kezet, amit most lattam a facen, a csaj megosztotta mennyire boldog, de elotte nekem mondta hogy ha akarom akkor inkabb velem lenne es csinalna nekem gyereket, es lenne a ferjem ha akarom.


Nagyon jol eggyezunk, ezt a bejegyzest hogy megkerte a csaj kezet csak most lattam a facen,még nem tudtam megkerdezni hogy akkor miert mondta nekem azt amit.


Ti mit szóltok, szavaiban engem kíván , megis maskepp dönt.

Nagyon jol nez ki a srac, fitnessmodell, es en is ugyanugy "fitnessmodell" alkat vagyok csajban(nem olyan nagy sztar csak jol nezek ki), de mennyire lehet gondolja komolyan az elettarsav ezek utan? Ma este is beszeltunk es szivesen talizna velem. Utanna lattam a bejegyzest h megkerte felesegul a csajt. A furcsa az az hogy nekem azt mondta hogy lenne a ferjem ha akarnam



#szerelem #probléma #szerető #szerelmi háromszóöh
2019. dec. 7. 02:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Ami volt koztunk: csok , nagyon szenvedelyesen csokol, egyszeruen nem tud ellanallni h megcsokolljon ha lat.

Egy ideje nem talalkoztunk,egyreszt en nem akartam tiszteletbol mert igy nem akartam ha van mas is a kepbe.

2019. dec. 7. 02:14
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kerdes inkabb a parkapcsolati problemak kategoriaba sorolhato vagy megcsalasba .
2019. dec. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de neked nagyon magas az ingerküszöböd, hogy nem hajtottad el még. A nőktől pedig a többi, gerinccel rendelkező férfitársam nevében is elnézést kérek, hogy az ilyen erkölcsi selejteket is férfiaknak hívják...
2019. dec. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Jesszus....😂😂😂

Hát ezek szerint mégsem naked csinálna gyereket😂

2019. dec. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy szórakozik veled. Már rég elhajtottam volna a pcsába.
2019. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellett volna mindent háromszor leírni, elsőre is megértettük. Tényleg nem bántásból irom, de nem az eszedért szeret. De ne aggódj, szeretőnek jó leszel.
2019. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Rockarc ***** válasza:
94%

Felszines emberek, amikor dramaznak. Szep vagyok, akkor miert nem engem szeret? Ki kell abranditsalak, nemcsak o nem fog szeretni, hanem sokan masok sem. Mindig csak egy kituzo leszel egy ferfi mellett, ennel tobbet ne varj. Te sem tudsz adni neki semmit a szepsegeden kivul, es nem is igen akarnak tobbet. Nem a szepseg a parkapcsolat kulcsa. Szepseg a sex-hez kell. Felreertelmezted a ferfiak erdeklodeset, rossz volt a visszacsatolas. Nem neked szolt a kituntetett figyelem, hanem a testednek. Amint magkapjak utana mar lepnek is tovabb.


43F

2019. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Azt h jol nezek ki csak azert irtam hogy nem vagyok csunya nem azert hogy magamat dicserjem.

Most nekem is lehetne olyan rosszindulatu beszolasom h teged sem az eszedert szeretnek mint fennebb ahogy nekem irtad amolyan gúnyosan.

Tudod okot lehet talalni ahogy h miert gunyolodjunk a masikkal, ezt üres emberek teszik.


Itt csak annyi a lenyeg a kerdesben h a fiu folyton velem akar osszejonni es erre mindent kepes lenne "feladni" megis a baratnoje kezet keri meg es hogy miert teszi ezt vki?

2019. dec. 7. 21:29
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Mert őt szereti, ennyi. Bonyolult volt kitalálni?
2019. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha annyira szereti akkor miert mondja azt hogy engem akar, es elis venne felesegűl ha osszejonnénk meg hogy engem valasztana?
2019. dec. 8. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!