Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nem megy el a kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nem megy el a kedvetek egy olyan férfitől, akinek csak 10-15 lájk van a profilképén, ha amúgy szimpatikusak vagytok egymásnak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem szerepelek semmiféle közösségi média felületen és az lenne az ideális, ha a párom se.
2019. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szóba se állok olyannal. Else olvasom ha ilyen ír.
2019. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem... ha 30 ismerőse van összesen facen, az sem. Ha fent sincs egyáltalán, az sem.
2019. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lachesys ***** válasza:
baratomnak nincs fbja
2019. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Úristen.
2019. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Te hány éves vagy, hogy egy 10 éves agyi szintjén állsz?
2019. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Aktívan használom a modern technika nyújtotta lehetőségeket, de fel sem merülne az alapján bárkiről véleményt alkotnom, hogy melyik képén hány lájk van. Komolyan, mi a fenét számít ez?
2019. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A like nem jelent semmit, mert van akinek 50-100 is van egy képen, de abból max csak 1-2 ember likeolt szívből, a többi csak ment a másik után hogyha ő likeolta akkor én is....


Én annak örülök ha 1 like sincs a képemen. Volt ebből kellemetlenségem akkoriban amikor beújítottak a Facebookon a szívecskés like-al. Egyik csaj akit jóformán nem is ismertem, rányomott egyik képemre szíves likeot és gyakorlatilag a barátnőm letámadt hogy ki ez a nő és miért, meg biztos már megvolt stb. Ilyen szempontból csak a kellemetlenségek forrása.

2019. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem attól megy el a kedvem, ha valakinek fontosak a közösségi oldalak és a likeok.
2019. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól megy el a kedvem, ha valaki ennyire hülye, hogy ezzel foglalkozik. Még azt is leszarom, hogy hány kúrólájk jön az én képemre, úgyis csak két féle ember kedveli: a rokonom-barátok (20%) meg azok, akik meg akarnak kurni (80%). A nyalakodós kommentjeiket így is mindig törlöm, mert rohadtul ciki. Egy srác esetében még örülnék is neki, hogy nem legyeskedik körülötte sok ribi valószínűleg.
2019. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!