Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mit szólnátok egy ilyen férfi közeledéséhez?

Figyelt kérdés
Sok-sok évvel ezelőtt együtt voltunk több mint 1 évig, de mielőtt igazán komolyra fordult volna, szakítottam vele, mert neki akkor már volt egy 7 éves kislánya, és nem éreztem magamban semmi hajlandóságot abban az irányban,hogy résztvegyek a gyerek nevelésében. Külön utakon folytattuk,sok élettapasztalatot szereztem, de nem felejtettem el őt teljesen, néha-néha hiányzott is. Pár év múlva megházasodtam, született egy fiam. Aztán elváltam. A 2.feleségemet már 2 kiskamasz gyerekkel vettem, akiket 9 és 11 éves koruktól egészen a nagykorúságukig, kirepülésükig neveltem. Az anyjuktól nemrég elváltam,velük is tartom a kapcsolatot, nemcsak a kissebbik fiammal, aki az anyjuktól született. Szóval volt több partnerem az évek során, de egyikükkel sem jöttem ki olyan jól,mint annak idején azzal a párommal, akivel szakítottam. Néhány hete pedig találkoztam is vele, láttam a lányát, már bőven felnőtt nő. Nemsokat beszélgettünk, csak a szokásos, "hogy vagy, mi van veled" köröket futottuk le. De megint megmozdított bennem valamit és szeretnék többször találkozni vele.Persze tudom,hogy összefogalalva valami olyasmi véleménye van/lesz rólam, hogy fiatal koromban elhagytam a gyereke miatt, most meg mikor felnőtt a gyerke visszajönnék. De nektek mi a véleményetek, érdemes azért megpróbálni?
2019. dec. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg, max azt mondja van valakije, vagy hogy köszi de nem kérek belőled.
2019. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nincs senkije.
2019. dec. 8. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ketszer nem léphetsz ugyanabba a folyóba. Te is teljesen mas vagy és ő is más lett.

Én nem fogadnálak vissza a helyében.

2019. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néz tudod, milyen véleménye lesz rólad, ne döntsd el.

De egy ilyen radnom összefutásból nem terveznék semmit. Ha bármi halovány szikra lenne, akkor nem ragadt volna le ezen a szinten a beszélgetés.

2019. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En se birnam. Valamikor ez a nő nem volt neked jó,mert a te kenyelmed fontosabb volt mint h őt szeresd. Akkor jo h nem.kellesz neki.Másrészről még szerencse h nem ugrottal akkor bele abba amire nem vagytal. En is azt mondom mindketten valtoztatok,mindketten mas emberek vagytok,ez a hajó elment. Tedd be a szép emlekeid közé.
2019. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi veszítenivalód van?Semmi, legfeljebb visszautasít.

Egy próbát megér ha tényleg őgy gondolod,hogy szívesen kezdenéd Vele újra.

Szerintem nem fog a régmúlt időkig visszamenni, ha nincs senkije és annak idején kötődött Hozzád, vélhetőleg ad még egy esélyt. Te pedig legyél Vele őszinte éls ne kerüld el a témát. Mondd,hogy annak idején is fontos volt számodra, de nem voltál elég érett ahhoz,hogy felvállald a kapcsolatotokat.


Egyébként nem értelek...ha tudtad,hogy gyerekkel nem tudod elfogadni Őt miért is kezdtél Vele?Sejtheted,hogy akár komolyra is fordul és csalódást fogsz okozni Neki.

2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez igen! A spanyol szappanopera kutyafüle az életedhez képest... Higgadj már le. Azt sem tudod kit akarsz, mit akasz, csak legyen vki melletted. Válogattál, amíg tudtál, érdekes módon minden kapcsid gallyra ment, állj már meg.

Találd meg önmagad nő nélkül. Vond le az idáigi életed tanulságait, konzekvenciáit.

Türelem, idővel normális kapcsolatot terem.

Ja, és ezt nőt felejtsd el. Kukából ne rángasd már elő, eldobtad, legalább ennyi gerinc legyen bennned, h nem hantorgatod fel a fájó múltat, hagyd békén, az ő tiszteletére!

2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és most megtanulod, amit idáig nem tudtál: a kitartás és a gerinc. Lesz pár éved rá most, garantálom.
2019. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!