Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet barátság egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet barátság egyedülálló férfi és kollégája, egy gyerekes anyuka között? Vagy az egyik fél többet érezhet a másik iránt?

Figyelt kérdés
Ismerősöm azt állítja, hogy csak barátok, de mindent megosztanak egymással. Olyanok, mint a testvérek... Szoktak együtt járni szórakozni stb. Nem tudom, hogy ez igaz-e vagy kamu vagy csak imponálni akar. Még annyira nem ismerem az illetőt az a baj.

2019. dec. 6. 22:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Idézetek többsége is arról szól, hogy nincs igazi fiú-lány barátság. Nem tudom mit gondoljak erről.
2019. dec. 6. 22:33
 2/23 LazyJones ***** válasza:
78%
Férfi vagyok, bár már nem független. Nagyon jó barátom egy már szintén nem független anyuka. Akkor barátkoztunk össze, amikor még egyikünknek sem volt kapcsolata, volt, hogy hármasban a fiával mentünk el nyaralni.
2019. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak itt most az a probléma, hogy köztem és a srác között most alakulóban vannak a dolgok, úgy néz ki összejövünk. Az első randi után nagyon szimpatikus volt. Viszont nehezen tudnám tolerálni, ha ez a nő lenne a lelki társa helyettem, vele menne el inkább szórakozni, bulizni. Rosszul érintene, mert már kezdek érzelmeket táplálni iránta. Ráadásul az előző kapcsolatomban is átvertek, egyszerűen bizalmatlan vagyok, akármennyire is szerénynek és hűségesnek tűnik a pasi.
2019. dec. 6. 22:57
 4/23 LazyJones ***** válasza:
83%

1 azt kérdezted, létezhet-e férfi-nő barátság. Szerintem igen, mások szerint nem.

2 ha vele akarna lenni, miért közeledne hozzád? Lenne/lett volna lehetőségük összejönni, mégsem tették.

3 ha nem tudod elfogadni a barátait, akkor ne erőltesd a dolgot. Régebb óta van az életében, bensőségesebb a viszonyuk, mint nektek ismerkedés elején, ráadásul a barátság privát döntés. Ha feszegeted, csak veszíthetsz rajta.



Ne aggódj olyasmin, amin nincs miért aggódni. Ha hiszel neki, hiszel benne, akkor hidd el azt is, hogy te kellesz neki. Ha meg nem hiszed el ezt, akkor minek akarsz vele lenni?

2019. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Van fiú-lány barátság, nekem több is van. Az hogy valaki nem tapasztal meg valamit az nem azt jelenti hogy nem létezik.


"Nehezen tudnám tolerálni, ha ez a nő lenne a lelki társa helyettem, vele menne el inkább szórakozni, bulizni." Miért kéne? Ha a párja lennél nyilván nem helyetted lenne vele (feltéve hogy nem minden haverjáról így gondolkodnál), ha igen akkor nem lennél a párja.


Neked kell eldönteni, hogy félreteszed a sérelmeid, az önbizalomhiányod, a gyanakvásod vagy esélyt adsz egy őszinte bizalmon alapuló kapcsolatnak. Ezt döntsd el és döntsd aszerint, de az nem fog működni, hogy akarod is, de közben hisztizel majd minden alkalommal emiatt az gondolom tudod.

Hajrá! :)

2019. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is vannak ferfi barataim. Soha nem lesz belole tobb. Ha lehetne,elso perctol lett volna vagy nem baratkoznek akkor veluk.


Szerintem felesleges aggodnod. A pasid oszinte es becsuletes.

2019. dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.a válaszokat! Megnyugogodtam így... Nekem gyerekkoromban volt fiú barátom, sülve-főve együtt voltunk. Ha felnőttek lettünk volna 100 % hogy egy párt alkottunk volna, mert akkor szerintem kicsit mindketten tetszettünk a másiknak. Én legalábbis fülig szerelmes voltam azt hiszem. 😀

Férfiakkal inkább távolságtartóbb vagyok, főleg munkahelyen. Nem szeretnék ebből kellemetlenséget, ha pl. egy házas, gyári munkás rám nyomulna (gyárban dolgozom, sok a férfi). Még ha vicc, akkor sem szeretem az ilyesmit...

Régebben nagyon sokat ismerkedtem random férfiakkal interneten videonchaten, facebookon és bevallom az nagyon jó korszaka volt az életemnek. Viszont párkapcsolatban ez már nem fér bele, úgyhogy amióta megvan az exbarátom nem chatelek, nem is engedte volna. A mostaninak inkább nem is mondom. Pedig ott is általàban csak barátkoztam emberekkel, ritka eset volt aki tényleg érdekelt volna. Ez csak amolyan időtöltés volt részemről. Most akkor mondhatnám azt én is a srácnak, hogy egálban legyünk, hogy feljárok megint. De nem. Meg bebeszélhetném magamnak, hogy találtam nála egy jobb lelki társat, de nem. Nekem a párom általában a legjobb barátom és lelki társam is legyen egyben (az idő nem mérvadó szerintem) Hagyott már cserben legjobb barátnő több mint 10 év után... Majd az idő kialakítja a dolgokat. Ma lesz randink és várom már.

Szóval egyáltalán nem kérem tőle, hogy ne legyenek barátok, de mivel mégiscsak párkapcsolatban lesz, akkor csökkentenie kell ezen a baráti kapcsolaton, haveri összejöveteleken, bulizásokon. Azért nem fogok becsukott szemmel járni.

2019. dec. 7. 06:34
 8/23 anonim ***** válasza:

Gyermekkori legjobb barátnőmnek foelg fiú haverjai voltak, vannak, is. Van 1 2 lány barátja, de foelg fiúk társaságában volt. Ő nekem mindig azt mondta inkább ok a közege, de egyik sem a legmellyebb barátság, mert a fiúk sokszor felreertik a kozeledeset. Úgyhogy szerintem nem, nem lehet. Ez az én véleményem.


Ha te neked ez már most problémás, én hagynám. Később ez rosszabbodhat.

2019. dec. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
Azon áll vagy bukik, hogy a kapcsolat rovására haver-e a haver.
2019. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Meglátjuk. Még nagyon friss a dolog az az igazság, így én sem tudok sokat mondani erről. Főleg, így hogy távkapcsolatban vagyunk, 100 km-re lakik. Heti egyszeri találkozást tudunk megoldani most egyelőre.
2019. dec. 7. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!