Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit kommunikáltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit kommunikáltok egy nap a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha aznap épp nem találkoztok és nem is éltek együtt, online mennyire keresitek egymást?
2019. dec. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Már együtt élünk de így is rengeteget írkálunk. Amíg távkapcsolatban éltünk addig is egész nap tartottuk a kapcsolatot. Nyilván iskola, munka mellett nem lehet azért 0-24-ben írkálni de amikor van rá lehetőségünk mindig keressük egymást. Küldünk egy képet, zenét, posztot, receptet, videót ilyesmit, ha történik valami akkor azt leírjuk meg ilyenek. Mind a ketten sokat kocsikázunk szóval olyankor ha egyedül vagyunk az autóban unaloműzésként szintén fel szoktuk egymást hívni (ha a másik is vezet éppen). Azt elképzelhetetlennek tartom, hogy egész nap annyit se beszéljünk, hogy kivel mi újság, ilyen sosem volt. A legnyüzsisebb napokon is csináltunk mindig pár percet amikor tudtunk normálisan beszélgetni.
2019. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint az első. Mi nem telefonálunk, az nálunk sosem ment, de messengeren állandóan beszélünk, munkaidőben is, most nyilván nem dől egyikünk se a kardjába, ha valamelyikőnk 1-2 óráig nem ír vissza valamire, mert mégis csak dolgozunk meg ilyesmi, de azért átlagban félóránként adunk magunkról életjelet egymásnak, ha mást nem, küldünk egy szívet vagy ilyesmi. Mi ugyan már együtt élünk, de ez még az előtt is bőven így volt, mielőtt összeköltöztünk volna. Akkor is ritka volt ugyan, ha nem találkoztunk egy-egy napot, de akkor általában annak oka volt (tejfakasztó, legény/lánybúcsú, akármi), és nyilván amíg az ember fia-lánya barátokkal meg társaságban van, akkor persze ritkulnak ezek a beszélgetések, de még akkor is pár óránként jeleztük egymásnak, hogy még élünk és nincs baj.

Valakinek ez sok lenne, nekem mindig is ennyi volt az igényem, és mielőtt a férjem megismertem, volt pár kapcsolatom, ami bevallottan emiatt ment tönkre. Én nem bánom, azokban én sem éreztem igazán jól magam, hiába hogy megpróbáltam alkalmazkodni, nekem az kevés volt. Igazából szerintem ebben nincs olyan, hogy mi "normális" és "általános" és mi nem, az a fontos, hogy nektek kettőtöknek egyezzenek az igényeitek, és mindkettőtöknek természetes legyen az a mennyiség s intenzitás, amire szükségetek van.

2019. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész nap kommunikálunk a neten. Pár óránként írunk egymásnak.
2019. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így van,ahogyan a 2-es mondja, kinek mi az igénye.

nekem ettől jóval kevesebb. bőven elég esetleg egy jó reggelt üzenet, meg este beszélni.

ha valaki óránként rám ír, akkor semmi másra nem tudok koncentrálni,csak,hogy írt-e már, elolvasta-e, amit én írtam neki. zavaró.

2019. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap beszélünk. Általában reggel 1-2 üzenet, aztán este hosszabban. Ha valami érdekesebb történik akkor persze napközben is beszélünk, de munka időben azért nem lógunk ha nem muszáj a telefonon. Az is előfordult már persze hogy napközben nem beszéltünk. Az sem jelentette a világ végét.
2019. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint az első két válaszoló. Nem vagyunk telefonálósak, így inkább Messengeren írunk, néhány óránként. Minden nap beszélünk, mindkettőnknek van erre igénye. Természetesen ha sok a meló, találkozunk barátokkal más kötelezők vannak, akkor nyilván nem tud a másik azonnal válaszolni, de nincs ebből sem baj.
2019. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 sor napközben, nem több, azt se minden nap. Nekünk sose adott hozzá semmit a chat a kapcsolatunkhoz, mindketten utáljuk, a telefonálgatást is, inkább ritkábban beszéltünk élőben vagy videón, mint ilyen csatornákon nap közben. A legtöbb embernek ez nagyon kevés lenne, okozott is gondokat a múltban mindkettőnk korábbi kapcsolataiban, de sikerült megtalálnunk egymást.
2019. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!