Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Miközben jött felém rám se nézett (akkor) azt hittem hogy észre sem vette hogy ott állok, aztán meg amikor már majdnem elment mellettem akkor oldalra fordította a fejét és megnézze a mellem. (Nem feltűnő meretben, nem volt mélyen dekoltált blúz sem) Akkor most tetszem neki vagy nem?
2019. dec. 9. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg nem megy oda hozzád addig ne vedd komolyan. Lehet hogy más nőt is megnéz nem csak téged.
2019. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy? Tapasztalatlan huszas vagy elkeseredett negyvenes? 😁😁

Am,minden bizonnyal megakarja kérni a kezed szerintem.... 😑

Te mit érzel?Tetszel neki mert a melleidre nézett vagy nem tetszel neki csak így futólag ránézett?! Mert esetleg férfi és mellet/feneket néz.


Bár én nő vagyok,de sokszor ránézek férfire,nőre amikor elsétálok mellette ,de pont lesz.rom,10 mp múlva már megmondani sem tudnám,hogy hogyan nézett ki az illető 😁

2020. jan. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Na és ha ránézett a melleidre? Ezen az alapon akkor ha az arcodra néz, akkor is gondolhatod, hogy bejössz neki, közben meg az villan át az agyán, hogy "de csúnya ez a lány", vagy le sem esik neki, hogy egyáltalán egy női arcot látott, vagy hogy hogyan nézel ki. A mellnézésből bármilyen következtetésre jutni elég merész dolog.
2020. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"amikor már majdnem elment mellettem akkor oldalra fordította a fejét és megnézze a mellem. (...)Akkor most tetszem neki vagy nem?"


Ez nem hiszem el!

Először is ez egy pofátlan, ócska trükk, villámtámadás, ne tudj felkészülni rá.

Másodszor a melled tetszik neki. Hogy te is, mármint a személyiséged is érdekli -e, kit tudja?

2020. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!