Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan nőt találni akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan nőt találni akit nem érdekel hogy nem érdekel az önmegvalósítás, a törtetés, a kapitalista taposolómalom és nem, nem vagyok sikeres?

Figyelt kérdés

szegény vagyok, nem keresek jól. De van olyan nőt akit ezek nem érdekelnek és tényleg az ember érdekli? Nem a máz?


F/29


2019. dec. 9. 11:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot?
2019. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja, ma lettem 29. :)
2019. dec. 9. 11:30
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, és emberként tudsz felmutatni a nők számára vonzó emberi tulajdonságokat?


Nem a hollywoodi filmekből és a mesékből eltanult hülyeségekre gondolok, hogy kedvesség, udvariasság, "rendesség". Hanem valódi, nőket szexuálisan is beindító tulajdonságokat?


Tökösség, magabiztosság, humor, jó duma, kezdeményezőkészség, dominancia, szórakoztatóság. De segítek, ezek a belső emberi tulajdonságok is hiányoznak jelenleg belőled. (Persze dolgozhatnál rajtuk, de úgy sem fogsz.) Különben hiába vagy szegény, de ha ezek meglennének valamilyen szinten, akkor most is lenne nő az életedben.

2019. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ezek megvannak bennem. Humoros, okos, udvarias, kedves pasi vagyok.
2019. dec. 9. 11:39
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

És visszaeső alkesz.


AMúgy boldog szülinapot!


Téged nem nem érdekel, hanem nem sikerül. Másodjára is otthagytad az egyetemet. Szóval kétszer neki futottál, azaz érdeklődés lenne, csak kitartás nincs.

Legalább valami használható OKJ-és szakmát végezz el és kezdj magaddal valamit.

Ha nem kapod magad össze és megint betemet a pia, akkor előbb a munkád majd albérleted fogod elveszíteni és mehetsz valamelyik híd alá. Neked most nem a csajozás a legfőbb problémád.

Menj el valamelyik AA klubba.

2019. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Kedves ötös pamacs :


Mindigis alkoholista voltam, de próbálok leszokni. Neked nincsenek hibáid talán?

2019. dec. 9. 11:48
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Okos nem vagy, ez már többször bebizonyosult.


Majd kérdezd meg a barátaidat a szülinapozás közepette. Jó mulatást aztán elsőre elfújni a gyertyákat!

2019. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kb. másfél évig nem ittál, most újra kezdted. Így nem fogsz kelleni senkinek, max. egy alkesz nőnek.

Vannak hibáim, igen, de nem olyanok, amivel tönkreteszem magam és a környezetem életét.

2019. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim. Szerinted miért itt élem ki magam egy anonim oldalon?


10 év alkoholizmus elég volt hozzá hogy kiradírozzam az összes emberi kapcsolatomat.

2019. dec. 9. 11:52
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

És az nem opció, hogy tegyél magadért valami jót is?

Se alkoholista, se céltalan emberrel nem jönnék össze. Akkor mi motivál az életben? Csak úgy vagy?

22/L

2019. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!