Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszút akar állni rajtunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akar állni rajtunk, hogy állítsuk le? Elviselhetetlen már.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, régebben nagyon tetszettem neki, szerelmet is vallott, de visszautasítottam. Nem megalázóan, nem lett belőle harag, tisztességes voltam vele és megegyeztünk, hogy ha nem is barátság szintjén, de jóban leszünk utána is. Később az egyik haverjával megismerkedtem, aztán végül kis idő elteltével összejöttünk... Onnantól fogva mindkettőnket gyűlöl, szét akar szedni minden áron, mindkettőnkről amit csak tudott, kitálalt és mindenkit próbál ellenünk uszítani, aki ismer minket és őt is. Nem akarnánk bosszút állni, de nem lehet hagyni a dolgot, mert addig nem nyugszik le, amíg nem éri el a célját, hogy az összes közös ismerősünket ellenünk fordítson, a pletykáival (amit visszahallunk) pedig elérje, hogy mi is minimum összevesszünk, de a legjobb számára az lenne, ha szakítanánk. Lassan két hónapja megy ez és egyre inkább eldurvul, próbáltunk vele nem foglalkozni, de nem oldotta meg a helyzetet, nem nyugszik le. Szerintetek mit kellene tennünk?
2014. máj. 18. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátod helyében már rég megcsaptam volna.

Ha abból se ért akkor legközelebb kicsit jobban.

2014. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pasid megszegte a tesó kódexet, szóval nektek kell kiengesztelnetek.


(Csak összehasonlításképpen, te a barátnőddel is fújnátok egymásra ha összejön egy sráccal akibe bele vagy zúgva)

2014. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ettől még hülyén viselkedik. :)
2014. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!