Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lányról az at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányról az at első gondolatotok, hogy aranyos, akkor szexuálisan nem kelti fel az érdeklődéseteket, igaz?

Figyelt kérdés
Vagyis aki aranyos, az nem szexi, ugye?
2019. dec. 11. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinél más jelenti azt. Egyszer pl. egy srác mindenemre azt mondta, hogy "érdekes", és mivel tudtam, hogy bejövök neki, megértettem a jelentését egy pár alkalom után.
2019. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk van egy ismerősöm, és ő is néha olyan aranyosan néz rám, de ettől még összeségében véve nem lesz szimpatikusabb, még barátság szintjén sem.
2019. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Még szép, hogy felkelti! Számomra nem is izgató, aki nem aranyos. Nekem az a legvonzóbb szexuálisan is, aki kiakasztja a cukiság mérőt.
2019. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát biztos nem annyira, mint ha az lenne az első gondolatom, hogy "szexi". Az "aranyos" nálam jobban kötődik a romantikus (lelki) vonzalomhoz vagy a sima szimpátiához, mintsem a szexuális vonzalomhoz.
2019. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az aranyos nálam többet is jelent mint a szexi.
2019. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, van az az állapot, amikor már annyira kanos valaki, hogy ez is elég.
2019. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4,5: Akkor ha ezt gondoljátok/mondjátok egy lányról/lánynak, akkor már kezdtek többet érezni iránta, nem csak szexre kell?
2019. dec. 11. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hááát... inkább úgy mondanám, hogy szexre nem kell. Szóval nem annyira szerencsés. De mások valószínűleg másképp vannak vele.
2019. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik a férfiaknál mint a nőknél.


Aranyos bármelyik nő lehet, az is aki szexi akivel lefeküdne az ember, akiről azonnal helyben letépné a ruhát, az is lehet aki minden héten a pénztárnál ül...

2019. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem volt egy fiú még régről aki nagyon kedves volt számomra. Mindig mondtam neki, hogy milyen aranyos vagy. Egyszer mondta nekem, hogy ez rosszul esik neki. Én nem gondoltam volna, hogy ezzel megbántom, én épp a tudtára akartam adni, hogy tetszik, de ezek szerint elég kretén módon tettem. Azóta soha nem mondom senkire se hogy aranyos. Pedig vannak fiúk, akiknek olyan a személyisége a mosolya meg a mindene, mint egy édes ölelnivaló valami 😊

Már 4éve kapcsolatban vagyok a jelenlegi párommal, ő is nagyon édesnek és szexinek látom, de nála is vissza kell fognom magam, hogy ne cukizzam le minden percben 😂

Egyszerűen szarul tudom kifejezni, hogy mi tetszik nekem. Ha valamire azt mondom, hogy aranyos, akkor meg akarom ölelni azonnal.


Persze nem csak ezeket a jelzőket használom. Ugyan úgy mondom a páromnak, hogy helyes vagy, szexi, erős, és ezeket is mind komolyan gondolom.

2019. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!