Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lányok! Ha leírom ide azt, hogy 21 évesen eddig 15 lánnyal feküdtem le, nem basztam át semmit, ebből 3 kapcsolat/szerelem volt és többet vissza is utasítottam, hogy "ne használjam ki" akkor erről mi jut rólam eszetekbe?


Nem kell kombinálni csak, ami jön.


2019. dec. 11. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Utolso, akkor a lanyoknal sem gond ez, ugye?
2019. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azért nagyon jó pasi nem vagyok, de az elsőket tényleg nem értem. Én nem vetem meg szokst a lányokst, akik sok palival voltak, de értékesebbnek talàlom azokat, akik kevesebbel. (Es nem azért, mert nem jutna 10 minden ujjukra)
2019. dec. 11. 17:05
 13/20 A kérdező kommentje:
*nem vetem
2019. dec. 11. 17:06
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Férfi esetében oszd el 3-mal, nő esetében szorozd meg 3-mal.
2019. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor 45-el voltam, köszi az eszrevételt, javítottam 👍
2019. dec. 11. 17:33
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Matek egyes. Ülj le.
2019. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
10. vagyok nem gond mostani parom 8-10 sraccal volt, de leszarom, az a multja. Ehhez is fel kell noni. :)
2019. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha utána mondtad meg a lányoknak, hogy lefeküdtél velük,hogy nem akarsz semmit, akkor átverted őket.Erre mèg nem gondoltál?Fura, hogy mindenki csak a db szàmon van kiakadva...

23l

2019. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha azzal kezdem, hogy nem akarok komolyat, de ő azért magában elkönyveli azzal nem tudok mit kezdeni. Mennyi buta ember írkál ide amúgy, nevetséges 😂 1) hol írtam, hogy ezzel mérem sikert? 2) leírtam, hogy nem basztam át senkit, miért kell elméleteket gyártani? 3) eleve többnyire jöttek a lányok maguktól ebből kb. 3 volt, akit én "fűztem be" 4) nem vagyok nagy csajozós, semmi időm, 12-16 órákat dolgozom a szabadidőmben írom a dalaimat, szórakozni alig szoktam mostanság szóval nem is értem miért vagyok hímringyó. Ha meglenne az az arcom, ami nincs 100nál többet is megdughattam volna már. (Mondjuk egyre jobban felbasz a nők hülye mentalitása szóval lehet ez lesz a bosszúm a női nemmel szembeb) 5) aki a matekos fas*ságaval példálózik: anonim módon tettem fel egy kérdést, mi érdekem lenne hazudni? Feltételezem te így nyomod, ebből következtettél erre, de hát akkor sajnállak na mindegy. 6) bass*átok meg. MINDENKI TUDJA, H MI VONATKOZIK RÁ
2019. dec. 11. 21:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem nagy szám amit mondasz. Ez egy bizonyos kor/élettapasztalat után nem is számít. Könnyen össze is jöhet ennyi ha az ember pár évig szingli. Mondjuk alapvető szükségletek miatt összejársz valakivel hónapokig. Kb 3-5 hónapig. Az már alapból 2 év alatt 6-8 ember. Az a hímringyóság meg rib***ság, ha valaki minden héten mással csinálja. Az, hogy szingliként összejársz valakivel pár hónapig meg teljesen normális, alapvető szükségletről beszélünk. Le fognak pontozni,akik álomvilágban élnek meg rózsaszín ködben, de a mai világban ez a szám nem számít soknak. Nézzetek meg egy jóbarátokat, sex és new york, így jártam anyátokkal stb. Még a média is azt suggalja, hogy a főszereplők a sorozat alatt 20 körüli emberrel fekszenek le, akkor ne ítéljünk már el valakit 15 miatt...
2019. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!