Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA nem lenne gondod az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA nem lenne gondod az ismerkedéssel, akkor komoly kapcsolatba kezdenél egy aranyos, kedves férfival, aki a tenyerén hordozna. De külsőben annyira nem tetszik? Vagy esetleg várnál a "megfelelőre"?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy?? Mert ha igen akkor elötted az élet ha már elmúlottál 30 akkor nem várnék.
2010. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A belső értékek fontosak! Ha ápolt, igényes, nem érdekelne hogy külsőre nem tetszik annyira.
2010. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "aranyos-kedves" fiu inkább mások szerint az. Neked valószínű nem tetszik, ezért inkább ne ámítsd se magad, se pedig őt.
2010. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azzal semmit sem veszithetsz, ha megismered. Lehet, hogy kozben a vonzalom is kialakul, de ha nem, attol meg baratnak jo.
2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Ha belül tökéletes, idővel megszépül a szememben.
2010. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én belekezdtem. De nem ment. Mintha az én történetemet írtad volna le, szó szerint ugyanaz volt a helyzet. Ámítottam magam, hogy nagyon előzékeny, rendkívül kedves, és mindenki jó véleménnyel van róla, mert igazi úriember, de ami nem jön magától azt nem lehet erőltetni úgy, hogy jó vége legyen... Akárhányszor ránéztem nem éreztem semmi vonzást, olyan volt, mintha egy baráttal kellene kikényszerítsek egy csókot. Nagyon tiszteltem, mint embert, de sajnos nem működött a dolog... Barátként váltunk el, bár nem tudom, hogy ő mit érzett azután.
2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem bántam, hogy nem tartottam ki mellette (mert maradhattam volna erőltetett érzelmekkel), hiszen nemsokára összehozott a sors a párommal :)
2010. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kedvesség önmagában nem elég a szerelemhez.
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!