Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne indirekt módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne indirekt módon kideríteni ezt?

Figyelt kérdés

Hogy a pasi azért nem keres látványosan mert elbeszéltetek egymás mellet vagy mert nem akar már tovább ismerkedni?


Volt egy kisebb összekapás és lehet megsértődött. Ez volt már korábban is. De most ha nem ez a szitu hanem az, hogy tényleg nem akar már beszélni akkor nyílván elfogadom és nagyon ciki lenne keresni. Egyikőnket sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni de ha duzzog akkor szívesen megbeszélném vele.


2019. dec. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha netes félreértés történt akkor írj neki vagy likeold egy bejegyzését vagy képét. Abból tudni fogja hogy te még nem zártad le.
2019. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom tudom mondjam neki ezt direktbe de a korábbinál én léptem.
2019. dec. 13. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Most is lépj te. Egyébként mi történt és mióta ismered?
2019. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Jó, és ha már nem szeretne beszélni akkor én igazán nem szeretném "zaklatni". Ez olyan gáz. Amúgy 8 hónapja beszélünk.
2019. dec. 13. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
8 hónap nagyon hosszú idő, ha nincs semmilyen kommunikáció akkor hagyd, semmi értelme ezzel foglalkozni. Ne fuss olyan vonat után, ami nem áll meg.🙂
2019. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok és most fogok hazajönni ezért nem volt alkalmunk találkozni, pedig ő már egy hónap után kért találkozót. Aztán jött a feketeleves hogy még nem lehet. :)
2019. dec. 13. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elege lett abból, hogy indirekt módon akarsz kideríteni dolgokat ahelyett, hogy egyenesen rákérdeznél.
2019. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Nem volt ilyen, minden klasszul ment.
2019. dec. 13. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mondjuk 8 hónap az szerintem is elég sok.

Tapasztalatom szerint ha egy férfi szeretne valamit, akkor nem várakozik ennyit. Vagy van valami különösebb oka, ami miatt nem lenne előnyös, ha összejönnétek?

Esetleg ha legközelebb összefuttok, nem kérhetnél tőle röviden bocsánatot a múltkori összekapás miatt? Akkor talán kiderülne, hogy csak megsértődött (akkor újra keresni fog), vagy nem szeretne már veled tovább ismerkedni. Ez utóbbi eshetőség fennállása esetén sem számítana a bocsánatkérés szerintem zaklatásnak, inkább csak egy kedves kis gesztusnak.

De aztán nehogy abba a hibába ess, hogy nem szeretnéd zaklatni, de közben ezzel teljesen láthatatlanná teszed ezzel a szimpátiádat iránta.


26/N

2019. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!