Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmèt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmèt arra, hogy indirekt módon èrtse azt, hogy szeretem mèg mindig?

Figyelt kérdés
Ez nem is tudom, több kategória lenne egyben. Egy pasival randiztam meg együtt èltünk stb. de elhagyott. Nem tudtam hogy terhes maradtam ès próbáltam tovább èlni de persze a gyerek tönkre tett egy új kapcsolatot. Most, amikor ma csak egy udvarló jött, rájöttem arra, hogy mèg mindig a gyerek apját szeretem ha bár próbáltam mással lenni, egyszerűen mondva,az èrzès senkivel sem olyan mint a gyerek apjával. Mint ha nem tudnák megszabadulni tőle. A gyerek apja csak akkor beszèl velem ha felhívom. Gondolom nem èrdekli a saját gyermeke sem akkor mèg èn annyira sem. Persze, ha hosszabb ideig fog kifoságokat találni hogy ne látogassa meg a picit, bíróság lesz a vège mert próbálok jó lenni de vannak határok, hiába szeretem, a gyermek fontosabb, szeretnèm ha felelősègteljes lenne, ha komolyan megèrtenè hogy nem randira vagy ilyesmire hívom, csupán a pici miatt, de ma rájöttem ameddig más udvarolt nekem hogy nekem ő kell. Nos, mit tehetnèk hogy elsősorban valamilyen módon vonzódjon a picihez is ès hozzám is? Nem tudom mi törtènt hogy ennyi idő után jöttem arra rá, amit èrzek felè. Harcoljak èrte vagy hagyjam?

2018. máj. 18. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A direkt móddal mi a problémád? Ha annyira a gyerek érdekeit nézed, akkor nem fér bele? A csalódás mindenhogyan benne van a pakliban, de ha tudja a hapsi mit akarsz és nem ért félre, tán esélyed is több lenne. Veszteni nem vesztesz rajt.

31/f

2018. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!