Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigykedem másokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigykedem másokra?

Figyelt kérdés

Vannak nők akik akárhogy néznek ki, mégis találnak párt maguknak. Sőt van olyan ismerősöm, akinek ez 2 gyerekkel is sikerült, és most a 3. gyereke született meg a mostani párjától. Nekem meg hiába nincs gyerekem, hiába vagyok csinos, jól öltözött, én meg nem kellek egy normális férfinak sem. Ezért mikor boldog párokat látok, irigykedem, mert én is szeretném ha valaki szeretne, és támogatna (ezt nem pénzre értem).

Sokszor érzem azt ha meghalnék se hiányoznék senkinek, és hogy beletudnék halni az irigységbe, és a reménytelen érzésbe.


2019. dec. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Van az az igényszint, ami alatt mindenki talál párt.

Másrészt honnan tudod, hogy boldog?

Honnan tudod, hogy egy olyan karakterű ember, amilyen te vagy, egy olyan párral ugyanolyan boldog lenne?

Miért hiszed, hogy a csinosságodon fog múlni, hogy mit hozol össze? Ha a randiig eljutsz, akkor nem ott kell keresni a bajt.

Ha nem jutsz el a randiig, hol ismerkedsz egyáltalán és hogyan?



Azért egy kapcsolatot összehozni nem nagy teljesítmény... Szerintem itt más gáz van.

2019. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom, de azok se tartottak sokáig. Vagy én szakítottam, vagy velem. Egyik pasi se volt belém szerelmes, és nem is teljesítették soha egy kérésemet, de én én az övéket igen.
2019. dec. 14. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a külsőddel fizikálisan semmi gond, de lehet, hogy belülről olyan üres, sötét és értéktelen vagy, ami kiüt a külső kisugárzásodra, hogy emiatt még a kutyának se kellesz.

Gondolod végig, hogy miért nem akar téged soha senki hosszútávra.

2019. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mutatsz magadról képet? Kíváncsivá tettél hogy csinos, jól öltözött vagy....
2019. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert talán nincs benned semmi “extra”.
2019. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ismerőseidnek a párjaik is ugyan olyan normális férfiak voltak, mint akiket te állandóan visszautasítasz. Csak azóta látod őket jobbnak, mióta összejöttek a barátnőiddel.

A nők nagy részét romantikusan kifejezve meg kell hódítanunk azért, hogy ő nekik és mi nekünk is boldogabb életünk legyen. Utólag persze mindkét fél élvezi.

Ők ezt fordítva soha sem tennék meg, aminek szerintem az az oka, hogy csak olyannal jőjjenek össze, akinek már nagyon tetszenek, ezzel tudattalanul bebiztosítják maguk.

2019. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!