Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgat jobban másokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgat jobban másokra (idegenekre) a párom?

Figyelt kérdés

Mostanában tűnt fel, mert több ilyen is történt. Már évek óta mondogattam neki, hogy tanuljon tovább, jobb lehetőségei lennének és jó buli is, segítek mindenben stb. Mindig csak rám hagyta... Aztán elment focizni az új munkatársaival és azzal jött haza, hogy nézzem már meg neki, hogy mennyi pontja lenne, mert akkor most rögtön felvételizik is, mert a srácok azt mondták...


Aztán feltett egy kérdést, válaszoltam rá, de nem hitte el. Megkérdezte a barátját, aki ugyanazt mondta mint én, és újságolta, hogy XY ezt mondta.. és neki már hitt.


Meg szeretne venni egy TV-t, valami szuper, fogalmam sincs milyen TVk vannak, de drága.. Megbeszéltük, hogy nem igazán állunk úgy, hogy megvegyük meg egyelőre jó a régi is, stb, de a tmobilos nő meg rábeszélte, hogy most vegyen, és most épp elment TV-t venni. Az ő pénze, meg azt csinál, amit akar, meg igazából tényleg nagyon örül neki, de akkor minek kérdezi meg a véleményem?


28 évesek vagyunk amúgy


2018. aug. 12. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a csajom volt ilyen.

Én végül leépítettem, mert ez hosszú távon elviselhetetlen.

Pedig kedves lány volt, meg jó teste is volt.

2018. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben egy férfivel. Nyíltan érzékelette ezzel a magatartással, hogy az én véleményem nem számít. Hát akkor minek vagyunk egy pár?! Én is leépítettem.
2018. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki az észrevételedet és kérdezd meg,hogy egyáltalán számít e a véleményed. Lehet tudat alatt csinálja,lehet,hogy szándékosan. Nem tudjuk.
2018. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!