Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nyáron volt egy kis kalandom ezzel a csajszival. Nagyon imponált, hogy milyen fiatal és mennyire oda van értem. Megijedtem, mert láttam, hogy mennyire érzelgős és féltem, nehogy belém szeressen és kitálaljon a feleségemnek. Azt mondtam neki, hogy csak ez az este volt, köztünk többet semmi nem lehet és nem is lesz. Ne írogasson, ne keressen majd. Ehhez annyira tartja magát, hogy azóta se írt nekem egyetlen sort sem. Sőt, a mai napig nem válaszolt az üzenetemre és a születésnapi jókívánságaimat sem köszönte meg. Tényleg egyre jobban kezd hiányozni, már többször azon kaptam magam, hogy róla fantáziálgatok. A munkában néha rá szoktam keresni és nézegetem a képei. Az egyetlen esélyem, ahol újra találkozhatok vele ugyanaz a buli, ahol megismerkedtünk anno. Csak ez nagyon rizikós, mert ez ilyen szűk társasági buli és közel sem biztos, hogy most karácsony tájékán megrendezik.


Már nincs esélyem nála, igaz? Próbáljak újra kezdeményezni nála, várjak, hátha ismét összefutunk vagy bízzam a véletlenre a dolgot?


2019. dec. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy csöpp önbecsülése van, nem foglalkozik veled. Elküldted, akkor mégis mit akarsz? A megcsalásról nem is beszélve.
2019. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Megijedtem, mert láttam, hogy mennyire érzelgős és féltem, nehogy belém szeressen és kitálaljon a feleségemnek."


Hát ezt megszívtad, barátom! Nem a csaj az érzelgős, nem a csaj szeretett beléd, és nem a csaj fog kitálalni az asszonynak.

Amilyen lúzer vagy, le fogod te saját magad is buktatni. :)

2019. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyád fhaszát!
2019. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elárulnád, hogy mégis mi olyan vicces?
2019. dec. 16. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el az asszonynak is,aztán mehetsz is a csajhoz.
2019. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért mondanám el?
2019. dec. 16. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát elkuldted azzal, hogy csak az az egy este volt rgo kihasznaltad. Erre most keresed. Szerinted mit gondol, mit akarsz? Újra dugni és megint elkuldeni. Te válaszolnál? Nem szép de ha valamit akarsz tőle akkor kérj bocsánatot és azt írd amit érzel és amit akarsz tőle. Persze azóta már ő is túl léphetett rajtad. Nem fog rád várni élete végéig.
2019. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!