Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, többször azt hallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, többször azt hallom, hogy általában határozott férfiakra vágytok, milyen az amikor valakiből hiányzik?

Figyelt kérdés
Amikor valakiből hiányzik a határozottság milyen pontosan az, hogy jellemeznétek? Mitől olyan taszító az, ha valakiből hiányzik ez? Mit értetek pontosan határozottság alatt? Volt amikor a ti közelségetek hozta ki a határozottabb énjét?
2019. nov. 16. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl képes önálló dőntést hozni, van tudása, mert konfrontálódni, fel lehet rá nézni férfiként, nem az az érzés van h mikor kell bepelenkázni.
2019. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vannak olyan férfiak akiket szinte pelenkázni kell? Ennek mi az oka? Miért ragad meg valaki kisgyerek szinten?
2019. nov. 16. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom engem mi taszít baromira:


Ha nem vállalja fel a véleményét, nem képes kiállni mellette és hogy ne kerüljön vitába senkivel, inkább meghunyászkodik.


Ha életképtelen, semmilyen hivatalos ügyet nem tud maga elintézni, nem tud értelmezni egy hivatalos levelet.


Ha képtelen lemenni a boltba egyedül, inkább nem eszik semmit ha egyedül van otthon, de egy rántottát nem tud magának megcsinálni.


Ha mindent az anyja csinált helyette és a mosógépet sem tudja magának bekapcsolni.


Nem szeretem ha valaki határozatlan, ha nem tud kérni 1 nyomorult kenyeret a boltban, ha mindent másnak kell elintéznie helyette, ha nem tud dönteni.


Nem szeretem a gyenge jellemű férfiakat sem, akik képtelenek nemet mondani.


Azt sem szeretem, ha nincsenek tervei (na nem évtizedekre előre), de megelégszik mindennel, mindenbe beletörődik, változtatni nem akar, csak sajnálja magát.

2019. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És figyelj kedves 3-as: az általad leírt tulajdonságokkal rendelkező férfi dobja a több éves párkapcsolatát azzal az indokkal, hogy "ő nem érzi magát férfinek a kapcsolatban". De nem baj, mert a nő emelt fővel távozott, tanult belőle, és végre magára és az életére tud koncentrálni. Ja és azóta messziről kerüli ezeket a szánalommadarakat. 👏
2019. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4! Azt nem tudom, ebben nincs tapasztalatom szerencsére. Én igyekeztem mindig elkerülni az ilyen férfiakat.
2019. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

#5: Már csak a jelenlegi munkakörömből fakadóan is fontos szempont, hogy mindenre racionálisan reagáljak, s a hirtelen fellépő problémákat spontán lereagáljam, s még azt megjegyezném, hogy egyidőben 26, azaz huszonhat munkafolyamat zajlik, amiket folyamatosan fejben kell tartani. Tehát fontos a határozottság, s hogy ne hozz rossz döntéseket.

Ellenben a magánéletben vannak olyan elhatározások, amikről nem tudsz azonnal dönteni. Egy lakáshitel, egy költözés, egy komplett lakásfelújítás, egy munkahelyváltás, egy új kapcsolatba belekezdés, bármi, amit jól meg kell csócsálni. Ha te határozottan fél pillanat alatt tudsz dönteni mérlegelés nélkül egy 30 milliós hitelről, vagy hogy valakivel összebútorozz, akkor le a kalappal előtted.

2019. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6! Szerintem neked nem jött át a lényeg.
2019. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem elég sok véleményem van a világról és mégis azt tapasztalom, hogy a legtöbben leszarják vagy elkezdenek okoskodni és nyomják a kritikátlan tömeg dumát. Én nagyon örülnék, ha a legtöbb nő értékelné az egyéni világnézetet és mellé neki is lennének véleményei, egyéni nézetei.
2019. nov. 18. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!