Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem szeretitek a gyerekes arcú, babaarcú fiúkat?

Figyelt kérdés
Engem eddig mindig azért utasítottak el, mert szerintük túl gyerekes az arcom, és hogy kb. 16-18-nak nézek csak ki, mikor 20 vagyok.
2010. júl. 20. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont a gyerekes arcú pasik jönnek be :) irtó édik.

(de ez nem azt jelenti, hogy játok veled!)

L/18

2010. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

NinJoe válasza:


Ki mondta hogy nem szeretik ? Azt ne várdd hogy mindenkinek minden be fog jönni, kivételek mindig vannak.Gondolom te sem jössz be mindenkinek.

2010. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Méghogy nem szeretik....

erre felénk IGAZI férfi már senkinek sem kell.

(hacsaknem vagy 30 éves, és jársz 7-es BMW-vel)

Mindenki azokra a tipikus "seholegyszőrrajtam" pasikra bukik.

2010. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
40%

Szia.

Azért nem szeretik állatalában mert majdnem minden lány idösebb fiút akkar kb 2-3 év korkülömbséggel de ez kell is hisz akkor lesztek kb egy hullámhoszon.

És ha babaarcúnak tünsz mások is azt hihetik hogy fiatalabb vagy és ez nem teszik a nönek. de VAN REMÉNY mert vannak olyan lányok akinek bejön!!! ne keress idösebb csaj magadnak. Inkább 17_ ig keresgesd.

2010. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

10:40

:D nem tudom hogy értetted, hogy nem azt jelenti hogy járok veled.Persze, hogy nem, csak véleményeket kérdeztem, hogy miért nem szeretiktek.Vagy csak eddig nekem nem volt szerencsém és olyanokkal találkoztam akik nem szeretik a gyerekes arcú fiúkat.

2010. júl. 20. 10:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szereti, van, aki nem. Akik meg azért utasítottak el, mert babaarcod van, azokkal ne foglalkozz, majd találsz olyat, akinek pont ez tetszik. Egyébként ez később még előnyödre fog válni. Ha meg valaki annyira tapintatlan, hogy kritizálja a külsődet, vágj neki vissza valamivel, mindenkiben lehet találni valami kivetni valót.
2010. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a szép, kicsit babaarcú fiúkat! :):):) Nem szeretem, ha valakinek durva vonásai vannak...


Ezen kettő közül (arcot nézd) biztos, hogy a másodikat választanám:


[link]


[link]


18/L

2010. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Van akinek a pap, van akinek a paplan. Én se járnék olyannal, mint te, de ez nem bántás, hanem mert nem ilyen az ízlésem.

Személy szerint nem kezdenék szőrtelen férfival, az túl férfiatlan. Párom szőrős, ahol lehet, és úgy az igazi nekem.

20/L

2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

10:42

Ezzel az általánosításoddal nem értek egyet.A velem egy idős lányok nem érettebbek mint én, biztos vannak érettebbek, de nem mind érettebb mint én, csak mert nők.

A 16-17 éves lányok meg engem nem nagyon érdekelnek mert ahogy tapasztaltam őket csak a bulizás, lerészegedés, tánc a diszkóban, cigizés meg füvezés érdekli.Ellenben engem már komolyabb dolgok érdekelnek, munka, karrierépítés.

Sajnálom, hogy elítélnek annyiból hogy fiatalos az arcom, ezt örököltem.Ők ennyiből már azt mondják hogy éretlen hülye vagyok.

2010. júl. 20. 10:46
 10/19 A kérdező kommentje:

10:46

Nem is ismersz.

Az arcomon meg nő szőr, csak az arcvonásaim fiatalosak, mások szerint, szerintem meg nem.

Azért meg nem fogom átoperáltatni az arcomat hogy a nőknek megfeleljek.

2010. júl. 20. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!