Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzanak a lelki sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak a lelki sérült emberek?

Figyelt kérdés

Volt már rá példa, hogy csak azután kezdett tetszeni valaki miután megtudtam, hogy depressziós vagy volt egy öngyilkossági kísérlete

És tudom, hogy, ha teljesen egészséges lenne lelkileg nem figyeltem volna fel rá..

Tudom, hogy ez nagyon fura, én sem értem, hogy miért csak az ilyen emberek tetszenek...


2019. dec. 17. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is olyan vagy, megvan köztetek a hasonlóság.
2019. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van remény🥰
2019. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mert azt gondolod/érzed, hogy neked egyfajta megmentő szereped van, és te tudsz nekik segíteni a lelki-, és egyéb problémájuk feldolgozásában.

Vagy mert csak pusztán érzékenyebb vagy ezen dolgokra.

Vagy mert érdekelnek az emberi sorsok.

A mai világban nagy kincs...

2019. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel csak nem tudom miért..
2019. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert megsajnálod őket?


A valóság egyébként teljesen más, a legtöbb ember, ha megtudja, hogy a másik fél depressziós vagy sérült rögtön kukázza az illetőt ami valahol érthető is és valahol nem az. Nagyon sokféle változata van ennek. Van olyan aki tényleg kezelésre szorul és nem alkalmas jelen formájában arra, hogy társa legyen valakinek, mert csak magával húzná az illetőt és van olyan akivel szimplán csak elbánt az élet és nagyon sok rossz dolog történt vele, de nem akaszkodna lelkileg a másik emberre. Elég széles a skála.

2019. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Inkább azokhoz vonzódom jobban akik mélyebb ponton vannak

Valahogy úgy érzem hogy segíteni akarok

2019. dec. 17. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért van így, de rám tuti felfigyelnél.
2019. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Megyek is megölöm magam, ahogy tegnap is.
2019. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam.
2019. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam nagyobb roncsot nehéz találni, szóval lányok gyertek :)

26F

2019. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!