Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok? Miért vonzana...

Normális vagyok? Miért vonzanak folyamatosan ilyen emberek? Mi oka lehet ennek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyamatosan beteg emberek vonzanak,mind barátilag,mind szerelmileg. Nemrég jöttem ki egy beteges "kapcsolatból" és barátaim között is egyre több az ilyen ember

Velem is baj lehet szerintetek ezek alapján?:(


2017. márc. 12. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Engem is vonzanak, pedig nem direkt van, és nem áll fenn nálam mentális betegség. Családi háttérben lehet esetleg okot találni, vagy egyszerűen jóindulatú, másokra odafigyelő ember vagy, így megtalálnak azok, akiknek jól jön egy lelki támasz.
2017. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy vonzanak az egyedi gondolkodásmódú emberek, legyen az rossz vagy jó irányban egyedi. A betegek között sok ilyet találsz, nem véletlenül a művészek, feltalálók között magas a számuk.
2017. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!