Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó bolondítani a másikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó bolondítani a másikat?

Figyelt kérdés

Van egy csoport társam az egyetemen,mások szerint is láthatóan nyomul rám, én kapcsolatban vagyok, több, mint fél éve megy ez a dolog, mindig mellém ül,hozza a kávét, ha úgy van kedve rám fekszik, rám rakja a lábait , de nem mondja meg mit akar..

Szerinte barátok vagyunk, többször is mondta ezt, annak ellenére, hogy a múlthéten is csak úgy a nyakamba ugrott?


Annak tudatában, hogy még 5 évig csoport társak leszünk, érdemes lenne nagyon paraszt meg flegma lenni vele ezentül?


Félre értés ne essék, nem fogom megcsalni a barátnőmet, de nagyon az agyamra kezdett menni


És a legrosszabb, hogy amikor először találkoztunk, én eldontottem, hogy ő kell nekem (NEM Most!!)

Miért nem lehet megmondani, hogy mit akar meg viselkedni rendesen?


Ha Kérhetném a kérdésre válaszoljon, aki segíteni akar, ne egyebet irkáljon.. Köszönöm


2019. dec. 18. 00:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Mert meg, ha elkuldom a francba, akkor biztos, hogy oda a 'kapcsolatunk'

Ha meg ezentúl paraszt leszek vele, akkor valószínűleg békén hagy, de mégmarad a 'kapcsolat'

2019. dec. 18. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A te barátod, csak-csak jobban ismered mint mi!
2019. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha jobban ismerném, annyira, amennyire kell akkor nem írogatnék ide

100%ban biztos vagyok, hogy többről van szó tetszésnél,de fogalmam sincs mit akar, szédít

Ez meg kezd kicsinalni, mert egy jó ideje kattogok, hogy mit csinalhatnék

2019. dec. 18. 00:09
 4/8 anonim ***** válasza:

"a kérdésre válaszoljon, aki segíteni akar"


Ez egy olyan szitu, amiben ő szorul segítségre, nem érteni, mi a problémád, amiben segíteni kéne.

2019. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod eldönteni mit akarsz tőle, ráadásul amit mondd és a tettei nem egyezőek, ami még jobban összezavar. Először a saját érzéseidet kellene rendezni!
2019. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zavar, mert, annyira bele mászott a kapcsolatomba, hogy közel engedtem magamhoz, most meg folyton ezen kattogok , nem akarom, hogy friendzoneba rakjon, inkább viselkedek taplón vele, ameddig nem leszek kapcsolatban, majd, ha azután is így folytatja, akkor megmondom csinálja ezt az anyjával.
2019. dec. 18. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Egyáltalán nem világos, hogy mit érzel és mit akarsz!


Menjünk időrendben!

Megismerkedtetek és eldöntötted, hogy ő kell neked! (Nevezzük Z-nek!)

Ekkor nem volt barátnőd, igaz?

És ekkor nem ilyen összevissza éreztél, hanem Z-t akartad barátnődnek, igaz?

2019. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő kell neked, azt írod "csak nem most"?

Elég köcsög vagy a barátnőddel, nemde?

30 éve tanítok egyetemen de olyat még nem láttam, hogy az egyik szó nélkül ráfekszik a másikra.

Igen, ez láthatóan nyomulás.

Mégis, mi tart a barátnőd mellett. Ez a lány akar téged, te meg őt.

Ne komplikáld a dolgot.

2019. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!