Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha valaki mindig feltűnően nézi a másikat? Hogy kell az ilyenre reagálni?

Figyelt kérdés
Adott egy srác akivel 1 2 mondatnál többet még nem beszéltünk viszont az is régebben volt. Ha találkozunk véletlen, annyi hogy köszön viszont néz... de nem egy két pillanatig hanem folyamatosan,sokáig. Ha kijövök valahonnan néz utánam, ha meglát és azt hiszi nem látom akkor még tovább néz. Egyébként szimpatikus srác bár kicsit olyan furcsa, csak nem tudom...nem ismerem mégis annyira furcsa érzés akárhányszor összefutunk. Jó is meg rossz is egyszerre. Hogyan reagálnátok erre? Van valami jelentősége vagy nincs? Kérdezzek rá? Gondoltam már megkérdezem, de nem akarom hogy hülyének nézzen. :D
2019. júl. 20. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Azt jelenti, hogy bejössz neki, de vagy gyáva, vagy nem képes két mondatot összerakni, hogy megszólítson.
2019. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdekesnek talál.
2019. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszerűen vannak ilyen emberek. Az ilyenek meg nem csak egy emberrel csinálják ezt. Észre sem veszik.
2019. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene reagálnom amikor így néz? Vagy egyszer simán csak kérdezzek rá? :D :) köszönöm a válaszokat
2019. júl. 20. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Mire reagalni, erre? Nem ment oda hozzad, csak nezett.
2019. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bslsm is volt ilyrn tinikoromban. A srác folyton nezett, szerintem bejöttem neki, mások szerint is, nem tett semmit majd léptem én. Nem lett a dologból semmi, amivel alapvetően nem lett volna baj bár nekem is tetszett, de igazából miután jegeltük a témát utána is csak nézett és h a mai napig nem tudom miért. Vannak ilyenek. Próbálj vele beszélgetni aztán majd kiderül:)
2019. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg csak szimplán ilyen de én meg kíváncsi típus vagyok szóval egyszer megpróbálok vele beszélgetni. :)
2019. júl. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!