Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat most már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat most már a nőknél is a gengszter stílus?

Figyelt kérdés

Fiatal nőknél egy rakás felnyírt hajú, tetkós, a térdénél kiszakadt nadrágú, energia italt fogyasztó, dohanyzó, trágárul beszélő, keménykedős csaj lett. Ez most valami tömeges jelenség, merg régen ilyen nem volt. Persze, vagány csajok, akik erősebb jelleműek voltak, de azok nem játszották a fejüket, mint ezek.


Azt hittem, ez a feltűnési viszketettség csak egyes hibbant pasikra jellemző, de úgy látom, a hülyeség vírusként terjed.


És persze mindegyik úgy adja be, hogy neki milyen szar élete volt. Persze... Azok a srácok azok a Dél-Amerikában meg USA-ban a gettóban nőnek fel, ezt tényleg elmondhaják magukról, de ezek nem. Ezek egyszerűen csak lelki betegek.


A kérdésem az, hogy a csajok miért kezdték el ezt tömegesen?


2019. dec. 19. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Téged ez mit zavar? Válassz egy sablonbarna natúr nőt akkor. Az embernek egy élete van, nézzen ki úgy és próbáljon fel annyi stílust, amennyit csak akar.
2019. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a nyolcvanas években is volt ilyen nő. Kérdés az, hogy te miért csak őket látod meg?
2019. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A 80-as években inkabb olyan nők lehettek, akik nem hadonásztak a fegyverrel, mint az egyik "gengszter csaj" az egyik videóklipben, hanem ténylegesen merték használni azt, ha mondjuk közük volt az USA-ban lévő Crips, vagy a Bloods bandához. Erről csak ennyt, ne többet.


Akikről fentebb beszélek, azért zavar, mert az ők is nyomjak a tipikus szarságot az őszinteségről, amikor ismerkedik velük az ember. Noha ők sem őszinték, hanem lelko nyomorékok. Én felállaltam azt, amikor gyenge voltam, ezek meg megjátszák magukat. Ez a képmutatás dühítő.


De KITŐL tanulhatták ezt el?

2019. dec. 19. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem hogy egy ember miért lesz attól lelki beteg ha felvan nyirva a haja, tetkója van, dohányzik stb. Ezeknek a nőknek csak a külsejét látod, nem tudod milyen a személyisége. Régen is voltak ilyen típusú nők, ettől függetlenül nem csak ilyen stílusúak vannak ha neked nem tetszik akkor keress olyat aki megfelelő neked. Nem értem miért zavar téged ha valakinek más a stílusa.
2019. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert ismerem a személyiségüket.
2019. dec. 19. 09:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Régen ennyi nem volt. Ezt nagyon jól tudom, mert a 2000-es évek végén, illetve ez évtized elején heti 2 random volt új csajokkal.


Konkrétan egyre sem emlékszem, aki gengszterkedett volna. Balhés csajokra emlékszem, de azok olyanok is voltak, hogy simán lerúgtak a másikat.

2019. dec. 19. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Lázadnak.

És komplexusuk van.

Kisebbrendűségi, leginkább.

Meg divat ma tökös nőnek lenni, bár az igazi temperamentumos nő egész másmilyen.

Volt szerencsém tegnap egyhez, egy üzletvezető nőci, kb 50 éves, az egész bolt zengett attól, ahogy magyarázott nekem valamit.

És úgy volt öltözve, mint egy 14 éves tinilány....

Már csak a copf, rózsaszín masnival hiányzott róla.

2019. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Divat, stilusvaltas de szemelyisegre nincs nagy valtozas, nincs nagy regen es most ez csak illuzio. Egy dolog a prefetencia de ha szerinted a felnyirt haj vagy a tetko minositi az embert megertem miert van azzal gondod ha valakinek egyenisege van... 28N tetovalt (ugyan nem felnyirt haju)
2019. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszakom, mikor rámentem a szőke hajamra "electric blue" festékkel és annyira tetszett, hogy évekig rikító lila voltam az amúgy is erős fekete sminkem mellé. Imádtam az emberek reakcióit, hogy ennyi elég őket megbotránkoztatni. Köszönöm, nem vagyok lelkisérült. Egy barátnőm szegény viszont keményen az és mégis egy természetes szépség, az ember ránéz és egy tök normális nőt lát, akiből nem nézné ki borderline+pánikbetegség kombinációját, amihez társul a "virágról virágra" életmód.
2019. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én meg a nyolcvanas éveket is ismerem, tehát köztünk több évtized tapasztalat van 😀 szóval én tudom jobban. Te meg nyuszi vagy, és ezért zavarnak azok, akik nő létükre keményebbek nálad.
2019. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!