Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy züllik, gettósodik az ország? A felkapott újkultúra divathullámok, kispálos alter bölcsész életérzés pedig lassan értelmetlennek bizonyulnak. A helyébe lépnek a designer drogok, a herbál, a gengszter stílus.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 A kérdező kommentje:

Pl emlékszem erre a feelingre:

https://www.youtube.com/watch?v=se-Bf3QbVPI

Amikor ilyet hallgattam.

Meg nem volt ciki biciklivel tekerni egyet egy tónál.

Ma már azt hallom.

Mit tekergetsz, van munkád? Menj el szakmunkásnak, azok jól keresnek. éhen fogsz halni.

Mit hallgatsz ilyeneket? Mindenki dupstepet hallgat meg drogos diszkó zenéket.


Hova tűnt ez a vibe?

Miért kell keménynek lenni? Mi ez a gengszteresedés? Régen erősnek éreztem magam egyetemistaként. Most úgy érzem, hogy a szakmunkás srácok leköpnek és kiröhögnek.

2016. dec. 22. 14:54
 2/79 A kérdező kommentje:

Gondolok arra is, hogy régen odamentem egy lányhoz, mondtam h egyetemista vagyok, hát mindketten éreztük, hogy (főleg ha ő is) hogy ez egyfajta "feeling"

Ma már azt látom, hogy odajön a gyúrós kis szakmunkás srác az adidas cuccaiba, cigivel a szájába, és elviszi az ilyen lányokat.

2016. dec. 22. 14:59
 3/79 A kérdező kommentje:

Talán azt éreztem, hogy akkor mindenki tudta a helyét meg a dolgát. Mindenki maradt a kis saját rétegében, világában, és békén hagyták az alternatív embereket. Lehetett biciklizgetni, meg koncertekre járni.

Most meg már a szakmunkás srácok ide oda járnak ahova az egyetemisták mert csajozni akarnak. És annak ellenére, h segg hülyék, a csajok szóba állnak velük. Az egyetemista srácokat meg lenézik.

2016. dec. 22. 15:01
 4/79 anonim ***** válasza:
98%
Simán csak alacsony az önértékelésed, amit most éppen elitizmussal próbálsz kompenzálni. Olvass egy kis pszichológiát, legalább megismered magad.
2016. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%

Amit írsz az igaz, de szerintem nem kéne erőltetni ezt a fiktív társadalmi szakadékot szakmunkás és egyetemista között, mert ez régen se működött (vagy ahol igen, ott nem vezetett jóra), most meg azért nem, mert elhanyagolhatóan kevés a (szak)munkás. Magyarul nem kevesebb sem emberileg, sem társadalmilag egy ipari suliban végzett szakmunkás, mint egy egyetemen végzett bölcsész.

Sajnos mivel a kérdésedről és a válaszaidról ez a sztereotípia süt, így többet ehhez nem tudok tenni.

2016. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
Nem kevesebb, de a szakmunkásnak pont az volt régen a lényege, hogy elvolt a kis világában. Most meg teljesen bekeveredtek az értelmiséggel és próbálják vinni a pálmákat.
2016. dec. 22. 15:14
 7/79 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, kevesebb netet javaslok. Komolyan mondom. Legyen önértékelésed.
2016. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Anonim oldal, pont erre való. Fiktív témák, bárki hozzászólhat. Nekem ez sokat segít.
2016. dec. 22. 15:17
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt ,,hipsterek" sem különbek ezeknél a ,,gengsztereknél". A kispál is egy álművelt, semmitmondó fos, akibe szorult egy kis értelem, az látja.
2016. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
:D
2016. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!