Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de mégis nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de mégis nagyon tetszik. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet pedig, nagyon szép, okos, csinos lány, nem is szoktam nézegetni mást az utcán, vagy más helyeken. Viszont van valaki, akit még bő fél év után sem tudok kiverni a fejemből, és ha eszembe jut mindig megkeresem a képeit, és rájövök, hogy mennyire nagyon tetszik.

Ennek szerintem nem szabadna így legyen, ugye?



2019. dec. 19. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem lenne szabad.
2019. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a mindiv kép keresvélés ez sok szerintem.


Pasiknál az egyszerűen van, hogy jó csajt látva felmerülnek gondolatok. De ezek mennek is. Ez hogy ennyire rávagy fixálva egy darab konkrét lányra... meg az hogy ezt kérdezed... ez úgy hangzik, hogy akarsz is ott valamit nem csak futó fantázia. ami meg messzire vezethet

2019. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozz többet a barátnőddel és elmúlik. Ritka egy jó kapcsolat, jól becsüld meg..
2019. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gyakran jut eszembe, kb. havonta egyszer. De akkor sem akarok semmit, mert már nem ott élek ahol ő, akkor sem volt semmi közöttünk, szóval teljesen lényegtelen, ha úgy vesszük, csak kicsit zavar engem, és ez az egyetlen hely, ahol el is merem mondani.
2019. dec. 19. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy rendszeresen nézegesd a képeit. A barátnődnek meg egyszer kell csak rájönnie, onnantól a bizalma valószínűleg kuka. Remélhetőleg te is vele együtt.
2019. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 ja így szerintem nem para. ne érezd magad emiatt rossznak, vagy azt hogy nem vagy elég jó vagy hű.
2019. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem dugod meg a másik csajt is?
2019. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Az, hogy a gondolataidban felmerül ő, vagy eszedbe jut, egy dolog, és nem annyira irányítható. De az, hogy a képeire rákeresel, és nézegeted, az már TE VAGY, TE TESZED, saját tetted barátnőd ellen. Ezt ne tedd meg.

Vagy ha nem akarod abbahagyni, akkor szakíts. Nyilván, ha rákeresel, mélázol rajta, a szívedben hordozod ezt a másik lányt. Döntsd el, hogy leszámolsz ezzel, és többet ne keress rá.

2019. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 ne legyünk már irreálisak. mindenki mindenkire összevissza rákeres. ez majd, hogy nem olyan, hogy az utcán vagy munkahelyen nem nézhetnéd meg rossz érzés nélkül. ha ennyi, hogy sacc havonta megnézi így képen na bumm.
2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. Most még. Aztán ebből jön az, hogy majd rá is ír. Bókokat.

Sajnos ez így működik, átéltem a srác barátnője oldaláról nézve a szitut..


Én pasim is egy pár hétig csak nézegette a csajt, majd írt is neki..


A féket az elején érdemes kitenni, már ha ki akarja.

2019. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!