Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lánynak van barátja, de mégis más tetszik neki?

Figyelt kérdés
Előfordulhat ilyesmi, hogy van barátja, akit ugyan szeret is, de mégsem annyira igazán szerelmes belé, hanem legbelül egy másik fiú tetszik neki igazán?

2018. aug. 4. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos előfordul.
2018. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért sajnos?
2018. aug. 4. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:

2 Mert ilyen esetben szét vívja magát belül az ember.

Aztán ott van a lelkiismereti kérdés és még sok sok egyéb.

Szóval ez elég komoly belső harcot, kínt is jelent az egyénnek lezongoráznia magába.Ráadásul elég nagy kisértés is, és meg kell állnia gondolati síkon is.

2018. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*Ráadásul elég nagy kisértés is


Főleg ha tudja, hogy az a másik illető átlagon felül viszonyul hozzá.

2018. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem addig ne álljon kapcsokatba senkivel amíg nem teszi túl magát belül a másikon. Saját tapasztalat.

Nagykn szerettem egy pasast együtt is voltunk de szét váltak utjaink, összejöttem valakivel hogy felentsek de csak rá gondoltam , reggel este mindig,úgy éreztem hazudok a páromnak is ezzel.

amióta túl vagyok az illetőn és úgy lett párom sokkal egeszségesebb minden

2018. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi lesz általában? Végül együtt marad azzal, akit nem szeret igazán vagy szakítanak? Ha lányról van szó megkörnyékezi azt, aki nagyon tetszik neki vagy elfelejti?
2018. aug. 4. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

6 Normális nő nem környékezik meg senkit és nem kezd ki egyetlen férfivel sem. Még akkor sem ha nagyon tetszik neki az illető.


Viccel könnyen le lehet magadról rázni a másik figyelmét,ha esetleg egy pillantásod elárulja a tetszésedet,érzéseidet irányában, mert ezzel elbizonytalanítod, és a fazon nem tudja hogy most poénkodsz, haverkodsz vagy sem. Aztán szépen lebeszéli saját magát a férfi, hogy rosszul látta azt amit látot.

2018. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7+

*Aztán szépen lebeszéli saját magát a férfi, hogy rosszul látta azt amit látott.


Te pedig szépen a háttérbe tudsz vonulni és lezongorázni magadban amit le kell,még ha az hosszú idő akkor is, főleg ha nem egyedülálló vagy/vagy nem egyedülállóak vagytok, és tiszteletbe tartod a másik embert, és a társadat is.

2018. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szomorú, de sokan kihasználják a párjukat, érzelemmentesen benne vannak a kapcsolatban, miközben keresik a megfelelő jövőbeni társukat akit majd szeretni is fognak.
2018. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Most bújtál ki anyuciból?


Igen kismillió ilyen kapcsolat van egyre több és több. Nem mindig azok házasodnak össze akik szeretik egymást.

Ez lehet érdek,

vagy megalkuvás..óó úgy sem találok jobbat

vagy kényelem luxus

vagy kész pics**a melegszoba

vagy áhh már kéne gyerek is nade kitől, háát végül is tőle jó lesz, lehet, hogy még szerelmes leszek bele

vagy győzködi magát igen ez jobb lesz boldog leszek, ő szeret, én is szeretem, tutira oda meg vissza leszek érte ha megismerjük jobban egymást....győzködi és győzködi magát...

2018. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!