Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszenek a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a duci nők a pasiknak?

Figyelt kérdés
Az olyan 160cm 80 kilós lányokra gondolok.

2019. dec. 19. 21:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Általában pozitív személyiségű az ilyen nők, ami nekem nem jön be. Másrészt a külalakjuk, ami nem tetszik, én inkább átlagos vagy vékony párti vagyok.
2019. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
78%
Nekem tetszenek. 😉
2019. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
6%

"Azért, mert te összejönnél olyannal, aki neked nem tetszik, kérlek, ne feltételezd azt, hogy más is olyan sekélyes, mint te."


Másold már be, hol írtam ilyet, légyszi.


Itt olvasom folyamat, hogy a férfiak 90%-a kényszerkapcsolatban van, mert mindnek Alessandra Ambrosio kell.

2019. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Vannak, akiknek tetszenek, és biztos, hogy nem kevés ilyen pasi van. A legszűkebb környezetemben kettő gondolkodás nélkül az eszembe is jut. Én 170 cm vagyok és 59 kg, apósom szerint gilisztás, de a mostohaöcsémnek sem vagyok az esete. Mindketten a husis, gömbölydedebb csajokra buknak. És van páe kollégám is, akik szintén teltebb nőket választottak életük párjának.
2019. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem viselek teleszart búvárruhát, még víz alatt sem. Miért lenne vonzó egy dagadék?
2019. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
Amiért a nőknek a Nem jóképű, és/vagy dagadt vézna férfiak
2019. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Ismertem egy srácot, azt mondta, hogy neki csak dagi csaj kell, neki csak az jön be. Mindig is dagi nője volt. :D

Nem kell aggódni, sok pasinak bejön, ha egyszer fogyni szeretnél semmikèpp sem a pasik miatt tedd!

2019. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Érveim:


[link]

2019. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
"Nekem 166cm/150kg-os élettárs csajom van. " Milyen hosszú pénisszel lehet megpiszkálni? Eltud sétálni 1 métert?
2019. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem vonzó szexuálisan. Vannak olyan férfiak, akiknek tulképp mindegy, ők foglalkozanak duci, elhízott nőkkel. Olyanok is vannak akiknek kimondottan tetszik. Amúgy a helyzet az, hogy a legtöbb dagadt nőnek is jó pasi kell, ami nem lehetetlen, de több időbe kerülneki, mint egy jó csajnak. Egy dagadt nőnek még mindig nagyságrendekkel több esélye van neki tettsző párt találni, mint egy hasonló adottságú férfinak. Egy férfinál egy kisebb súlyfelesleg, ha még nem megnyerő arca is van ráadásul, vagy alacsony is, gyakorlatilag a cölibátusal egyenlő.
2019. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!