Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelölt be az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be az exem barátnője?

Figyelt kérdés

5 éve ért véget a kapcsolatunk az exemmel. Azóta nekem is lett új párom,és pár hónapja neki is lett új kapcsolata. Az exemmel ismerősök vagyunk az egyik közösségi oldalon,és ott láttam hogy raktak fel közös fotót,innen tudom hogy van neki is párja.

Ma reggel viszont láttam hogy az új barátnő ismerősnek jelölt. Szerintetek mi okból jelölt be?



2019. dec. 20. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülye!

Lehet, hogy a tartalmaidat akarja látni, mert féltékeny, vagy mindenkit bejelöl, mert gyűjti az ismerősöket.

2019. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ez sose jelent jót. Reálisan gondolkodva miért akar ,,facebookhaver,, lenni a pasija exével? Semmi értelme. Ha olyan a facebookod hogy csak az ismerőseid láthatnak rajta bármit is akkor azért.
2019. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,úgy van beállítva hogy csak ismerősök láthatják amit megosztok. Féltékeny lenne? De mire? A pasival nem is beszéltünk azóta hogy szétmentünk. Ez annyira gyerekes viselkedésre vall 😏
2019. dec. 20. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exed.megkerte h szimatoljon utanad.
2019. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ilyenre kérte volna. Hiszen az exem az ismerőseim között van,így láthatja minden képemet,posztomat. Meg ami képeket láttam róluk én úgy gondolom hogy nagy a szerelem köztük. Szóval ezért sem értem mit is akarhat tőlem a leányzó.
2019. dec. 20. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Exem nőjei engem is jelölgettek. Pedig évek óta egy szót nem beszéltünk a sráccal. Aztán a haverjával összefutottam, elkezdi, hogy hogy letiltatott a csaja engem vele meg azon hisztizett, hogy én milyen sznobk... vagyok, hogy olyan helyen dolgozom meg hogy fitnesszpi...csa meg minden, kb napi téma voltam. Úgy van bmeg, tedd csak tönkre a kapcsolatod, hülye tyúk.



Sosem nézegettem a párom exeit. Valamiért rám esett a választása és nem azért, hogy legyen valaki mellette. Nekem ennyi elég, a többi csak mérgezi a kapcsolatot.

2019. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak random bejelolt mert van kozos ismeros. Engem is szoktak nok de semmit sem akarnak tolem
2019. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószînűleg valahogy az oldaladra tévedt és véletlenül jelölt be. Lehet , hogy nem is tud róla.
2019. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy véletlenül jelölt be, amikor "nyomozott" utánad. 🤦‍♀️
2019. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom hogy kiváncsi volt rám,és véletlenül jelölt be 🤷‍♀️ Mert gondolom ha akarna valamit már rég rámírt volna.
2019. dec. 20. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!