Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért viselkedik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért viselkedik így velem, ha ő ajánlja fel a találkozót?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel ismerkedtem még két hónapja. Nem lett belőle több utána, viszont szoktunk találkozni egy közös program miatt hetente vagy két hetente.

Legutóbb mondta, hogy megihatnánk egy kávét még karácsony előtt. Én írtam is neki üzentet,hogy akkor lenne e kedve. Erre nem válaszolt, viszont másik kérdésemre igen, ignorálta. Majd újra megkérdeztem, de ekkor sem. Élőben összefutottam vele a városban, ott rákérdeztem,hogy na a válasz? Erre mondta, hogy majd válaszol?

Mit gondoltok?

Engem az bosszant,hogy ha nem akar, akkor írja vagy mondja meg...ez az ignorálás gyáva dolog.



2019. dec. 20. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Megdugna, de otthon alibi kell, ezért nem tudja hogy menjen el kavezni
2019. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Film címmel: Nem kellesz eléggé.
2019. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy másik, aki jobban érdekli. Téged talonban tart, ha vele nem jönne össze.
2019. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Éppen nem kanos, majd visszatér a témára, ha jöhetsz.

Vagy mást dug. Vagy foglalt. Bármi lehet.

Lényeg: tök mindegy neki, hogy te mit gondolsz róla, úgyse érdekled komolyan.

2019. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Taktika kéreti magát, játssza az elérhetetlent, szinte te udvarolsz neki, közben meg van egy másik nöje valszinüleg, majd elöszed ha másikat unja vagy épp úgy van kedve.
2019. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert ráüzentél...


Ha nagyon érdekelnéd, nem két hónap múlva javasolja a kávézást, hanem jóval előbb, és békén sem hagy, amíg igent (vagy egy határozott nemet) nem mondasz.


Két hónapig tök jól megvolt nélküled, majd fölveti, hogy esetleg találkozhatnátok. De nem konkretizálja, csak várja a reakciódat. Erre te ráüzensz, erre az ő fejében felvillan a "hű, ennek a nőnek nagyon bejövök" lámpa, és hopp, már nem is vagy túl érdekes...

2019. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Kérdés, miért nem lett belőle több, ki terelte abba az irányba a dolgot, hogy ne legyen.

De alapvetően most szerintem "sok" voltál, igaz, én nőként látom így. A helyedben amikor felvetette a karácsony előtti kávézás ötletét, én arra nem csaptam volna le ennyire, hogy 3x(!) is rákérdezek, hogy na, akkor mikor. Mondtam volna, hogy jó, és megvártam volna, hogy magától említsen egy időpontot vagy bármi. Nagyon max. 1x kérdeztem volna rá. Tudom, ez már késő bánat...

Szerintem most már csak annyit tehetsz, hogy visszaváltasz kedves ismerős üzemmódba. Aztán ha ő ennél többet szeretne, majd jelzi, de te ne "tapadj" rá. Próbáld fejben is kicsit máshogy kezelni a dolgot, tehát ne az legyen, hogy kedves ismerősként viselkedsz, de közben belül arra vársz, hogy mikor történik már valami. Bár tudom, ezt könnyű mondani...

2019. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!