Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nem hagyja barátnőjét, feleségét kormányhoz (vezetni) mert úgy is csak összetörné azt?

Figyelt kérdés
Yegyük fel annak ellenére, hogy van jogsija a nőnek. Mennyire általános ez a jelenség?
2019. dec. 20. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem hagyom, mert szeretek vezetni. Ha egyedül megy akkor viheti a kocsit, nem félek h osszetori, ha még igen akkor ne sérüljön Ő, a kocsi javítható és van egy másik a garázsban.
2019. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kocsitól és csajtól is függ... egyszer a barátnőmet beültettem a kocsiba, mondtam neki, hogy kormányozzon és erősen nyomja a féket, mert dombon vagyunk, és ha nincs beindítva a motor, nincs fékrásegítő sem... úgy 40 méter után nekiment a fának :) Nyomta a féket, csak nem eléggé...
2019. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan az a megoldas hogy 1) ne bozz a baratnodben hogy meg tudja oldani 2) ne segits neki a vezetesben 3) korlatozd a szabadsagaban es megtilts neki dolgokat mint egy szulo a kisgyerekenek...


Azt tudom h volt parom szeretett vezetni, en meg nem bantam ha o vezet. Plusz ha en vezettem, mindig meghallgattam hogy nyugodtan bemehetsz a belso savba... Miert adsz ilyen gazfroccsoket, miert kuplungozol igy...o siman belement olyan helyzetekbe makacssagbol hogy majdnem osszetortek (megjegyzem az en) kocsimat, megpadkaztatta ugyanugy (velem is megtortent), es ennek ellenere azt gondolta hogy o sokkal jobb vezeto mint en. Szeretnem azt gondolni h nem minden ffi ilyen, de az ilyen kerdesek mindig elgondolkodtatnak....

2019. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám folyamatosan alázgatta anyámat, amikor ő vezetett. Aztán mégis apámnak volt 4 balesete...
2019. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom mellett nem vezettem. Nem tiltotta meg, csak elvette az önbizalmam.

Miután elváltunk, 10 év után, oktatótól vettem pár órát és azóta - eddig- baleset nélkül vezetek. Úgy 20 éve.

.....és persze nő vagyok.:)

2019. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ezt a nő szarul vezet sztereotípiát. Anyám (vidéki nagyvárosban élünk de akkor sincs akkora forgalom, meg nem olyan mint pl Pesten) több mint 30 éve vezet gond nélkül, mindenhova elmegy, Bécs fele is a 4 sávos elkerülőkön, fel-le hajtókon stb stb. Pesten is, keresztül-kasul, külföldre számtalan helyre elvezetett. És nő. És sose karambolozott. Illetve talán egyszer de az egy nagyon jeges, csúszós, lejtőn történt véletlen és senkinek nem lett baja.

Szóval sok nő szerintem nem mer ennyit, így, ilyen helyeken vezetni, ő simán elmegy. Apám folyton piszkálta (már nincsenek együtt).

Nő vagyok és szerintem jól vezetek. Biztos közrejatszik az is hogy a bátyám még anno tanítgatott, sok mindent magyarázott amit az oktatók pl nem, az autók működéséről is. Szeretek vezetni.

Amikor mentem forgalmi vizsgázni először (amúgy elsőre megbuktam, másodszorra lett meg) kikaptam a legbunkóbb, legszigorúbb, mindenbe belekötő vizsgáztatót (aki mellesleg nő), tenyleg elég hírhedt a városban. Annak ellenére hogy ott akkor nem mentem át, azt mondta hogy "nő létére nagyon is jól vezet, van hozzá érzéke".

És azért a hölgy (inkább sárkány) nem osztogatta csak úgy a bókokat. :)

2019. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!