Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában elgondolkodom azon, hogy azok a nők, akikkel szexelek, milyen emberek lehetnek?

Figyelt kérdés

Nos, én egy olyan férfi vagyok, aki a nőkkel kapcsolatban a szexre hajt, és ezt el is mondom nekik. Furcsa viszont, hogy ezeket a nőket nem is ismerem. A legutóbbinál elgondolkodtam: milyen iskolai végzettsége lehet? Mi lehet a kedvenc étele? Mit gondol a világról? Volt már szerelmes, stb... Elgondolkodtam, talán jobb lenne valamelyiket megismerni közelebbről. De aztán elvetettem az ötletet. Lehet hülyeség, de nem lenne rossz valakit közelebbről megismerni.


De bizonyos okokból kifolyólag nem megy.


2019. dec. 20. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: általában nyilvános helyeken (pl. fesztivál) ismerkedem.
2019. dec. 20. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak kúrni kellenek, akkor mi af@@Szt gondolkodsz ilyeneket. Remélhetőleg te is csak 1x max néhànyszor hasznàlatos vagy szàmukra, mint a borotva.


Szex van oszt szevasz.

2019. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mik azok a bizonyos okok?

Talán azért van , mert az egyik részed vágyna valami komolyabbra.

2019. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért vagy ilyen agresszív 2-es. Tisztességes vagyok, a szándékom elmondon. Van, aki visszautasít, de van, aki belemegy, és szexelünk. Ez nem bűn.
2019. dec. 20. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
ki szerint nem bűn?!
2019. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normàlis.Én néha szoktam ilyenre gondolni a kollégáimmal kapcsolatban is (de nem szexelek velük,csak olyan távolságtartó mindenki :D) Tehát miért kellenne,hogy baj legyen? Társas lények vagyunk.
2019. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változik az ember idővel ez is unalmassá fog válni több, mégtöbb kell majd az emberből. Ez jó jel változol fogadd, engedd, hogy magával vigyen ez az ár! Ne vesd el a kívancsiságod!
2019. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!