Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm mostanában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mostanában nem becsül meg? Hogyan érjen el, hogy megbecsüljön és egy kicsit ő kaparjon értem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

rossz felvezetés

a megbecsülés és a kapar értem két külön dolog


vagy te akkor érzed férfinak magad ha a barátnőd kapar érted?


a megbecsülés az mikor magamban hálás vagyok azért h van nekem a másik és ezt esetlegesen apró gesztusokkal pár szóval jelzem


a kaparás az mikor játszod az elérhetetlen a másik meg kiteszi a lelkét is te meg rá se bagózol ...

2019. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 07:15


A felvezetés jó,mert én elég sokat teszek érte,a lelkemet kiteszem érte kettőnkért,ha százalékkal jellemezném, akkor én bele teszek 70%-ot ő meg 30-at.Nem véletlenül tettem fel a kérdést Én a szívem,lelkem,pénzem nem sajnálva tőle belerakom magam,de ő felé annyit nem,plusz néha elég csúnyán viselkedik velem,pedig mindent megkap és ennek ellenére sem becsül.Pont azért akarom,hogy ő is tegye oda magát.

2019. nov. 2. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kommunikációról esetleg hallottál már? Ha problèmád van, miért nem beszéled meg vele érett felnőtt módjára ahelyett, hogy ilyen gyerekes játszmákba bocsátkoznál, mint amiről a kérdés is szól?
2019. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
34%
Gyanús...kiràlykisasszony a csajod, vagy mi?
2019. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy szeretnéd ha ő is tenne a kapcsolatotokért!
2019. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 07:36


Hallottam igen,és mondtam is neki,hogy úgy érzem én sokkal többet teszek kettőnkért.De úgy érzem másképpen nem tudok rá hatni.Elmondtam neki,hogy bánt a dolog,hogy ő fele annyit nem tesz kettőnkért.

2019. nov. 2. 08:01
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 07:49 Noren


Igen most annak hiszi magát,bár én is hibás vagyok kicsit,mert ha nem hoznám le mindig a csillagokat az égről,akkor nem venné természetesnek.

2019. nov. 2. 08:03
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 07:50


Mondtam neki már hogy szeretném ha ő is jobban belerakná magát ebbe a kapcsolatba.

2019. nov. 2. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem boztos h amit teszel azz o ugyan ugy erzekeli

Lehet neki a te sokat teszek a kapcsolatba dolgot nem igy ertelmezi


Tudod az h te mit gondolsz es o mit gondol az ket kulon dolog.

Kommuniakcio

2019. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!