Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet hallok mindig elgondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet hallok mindig elgondolkodom, hogy ez színtiszta szerelem, vagy érdek?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam már, hogy egy kimondottan helyes és magabiztos férfi nagyon kövér nővel mutatkozik és olyan megszólítást használ rá, hogy "manó", "bébi", "kicsim". Holott a nő minimum 2 számmal nagyobb a férfitól. A nő pedig nem is igyekszik valami kedveset reagálni, hanem mintha neki ez járna.


Olyan elgondolkodtató, hogy egy minden téren rendben lévő férfi miért nem magához illő nővel van. Semmi bajom a kövér nőkkel, csak nap mint nap látok/hallok ilyeneket. Itt pedig más a vélemény, hogy a kövér nőket észre sem veszik. Akkor mi az igazság? Létezik mindent elsöprő szerelem?


2019. nov. 23. 07:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Te áruld már el, hol látsz nap mint nap kövér nőket jóképű férfiakkal, mert akkor én is oda megyek hátha szerencsém lesz. :)
2019. nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Folyamatosan látok ilyen párokat és ismerősi körben is van.
2019. nov. 23. 07:25
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Hallottad már azt, hogy a szépség mindenkinél mást jelent? Ízlések és pofonok?

Attól, hogy neked nem jönnek be a kövér nők, másnak attól még simán bejöhetnek.

2019. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

...mintha neki ez járna. Persze hogy jár, talán nem? A kövér nő az nem ember? Nincsenek érzelmei?

Akkora egy tuskó vagy, hogy így viszonyulsz emberekhez. Képzeld el, nagyon jó humoruk van a ducibb lányoknak, kedvesek, odaadóak, imádnivalóak.

2019. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Persze, ízlések és pofonok, de azért kicsit durva a 100 kilós nő minden szempontból. Nincs az a szerelem....
2019. nov. 23. 07:49
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy női szemmel milyen férfi vagyok. Kapcsolatot tudtam mindig kialakítani nőkkel. Volt vékony barátnőm is, de nekem a duci alacsony nők jönnek be. Barátomnak meg kimondottan a vékony nők. Másik barátom elvált a manöken alkatú feleségétől és egy 100 pluszos nővel él együtt. Láthatóan boldogabb, mint az exével volt. Ezen nincs értelme rágódni, mert minden ember más, mást tart vonzónak.
2019. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

#5

Te így vélekedsz, más, meg máshogy.

Ennyire nehezedre esik elfogadni, hogy mások nem olyanok mint te?

Hiába írod, hogy tudod, hogy ízlések és pofonok, de a megnyilvánulásodból pont az ellenkezője jön le.

Elfogadás szó számodra ismeretlen?

2019. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Talán mert belsőleg illik hozzá. Talán mert kifejezetten a teltebb nőkre bukik. Talán mert szerelmes belé.


Az én kövér ismerőseiknek van párjuk. Mindkét nemből. Na jó, nem szetfolyo koverek, de bőven túlsúlyosak.

2019. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Miért akarod megszabni, hogy más hogyan éljen?

A volt párom 123 kg volt, rajongásig szerettem. Olyan kisugárzása volt, hogy az valami elképesztő.

2019. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy most megvéditek a kövér nőket, más kérdéseknél meg lealázzátok hogy fogyjon le, ne egyen sokat meg törődjön bele hogy a kutyának sem kell.

Hogy is van ez?

Hirtelen menő a kövér nő és mindenki felvállalja?

2019. nov. 23. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!