Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy majdnem 40 èves fèrfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy majdnem 40 èves fèrfi rendszeresen szívecskèket ìr üzenetben, akkor biztosra vehetem, hogy van nàla esèlyem?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú kapcsolatbòl vagyok vàlòfèlben, mikor utoljàra randiztam, nemhogy tinder, meg facebook sem lètezett, nem vagyok tisztàban az ez irànyú netikettel . Mondjuk szemèlyenkènt is vàltozik hogy kinek mi fèr bele.
2019. dec. 20. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy infantilis, vagy kardiológus. Én csak az utóbbival foglalkoznék, de én nem te vagyok.
2019. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából biztosra veheted. Én 44/F vagyok a Kedvesem 39/N mindketten küldözgetünk szívecskéket, pedig nem vagyunk gyerekek.
2019. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 🐔
2019. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ő mar rafkósabb korából adódóan :) ❤❤❤❤
2019. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed! 43 éves vagyok, de nekem mély meggyőződésem lenne, hogy egy szűz lúzerrel futottam össze.
2019. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam. Utolsò 2 kifejtenètek, hogy ezt hogy èrtitek?
2019. dec. 20. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok A szívecskés küldözgetés a 20-as éveiben lévő pasinál természetes 30-40 éves korban már gyermeklelkűséget feltételez. Mint írtad, ki-mit vár el, én férfit keresnék, nem kisfiút; főleg ismerkedési fázisban, ahol ez szerelmet nem jelent, csak olcsó frázis.
2019. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki nekem 50 körüli létére szívecskéket küldözgetett, az Fb-on nyíltan is bombázta a női rajongóit szívecskékkel. Ha ezt egy férfi rendszeresen használja, az már nekem gyanús. Csak úgy röpködtek a csókos smile-k. Egy nárcisztikus ember, aki így gyűjt hódolókat. Egy menetre azért jó lettem volna neki.
2019. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!