Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak leszolják a nagy műkörmös, agyon sminkelt macákat, aztán mégis majdnem az összesnek ilyen a barátnője?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert igazából a férfiak nagy része nem tudja megmondani, hogy mi mű egy nőn. Itt is naponta lehet olvasni az elvárásokat, hogy legyen vékony, sportos egy nő, de legyen mellé természetes, hatalmas melle és kerek feneke. A való életben az ilyen nők 99%-ának műmelle, szilikon segge van. Aztán legyen hosszú, dús haja, de ne legyen mű. Azok a hosszú, dús hajú nők, akikre a legtöbben a nyálukat csorgatják instagramon viszont a legtöbbször egyértelműen festett, póthajas csajok. Természetesen az arcbőre is legyen hibátlan, de eszébe ne jusson alapozót vagy korrektort használni. Hát ez is csak a nők 1%-ának adatik meg. A hosszú szempilla, "igéző tekintet" is vonzó a legtöbb férfi számára, viszont sokak szerint ez is veleszületetten jön, nem pedig műszempilla, tus, szemhéjfesték van a háttérben. A sminkre sokan húzzák a szájukat, aztán belinkelnek "természetes szépségnek" olyan képeket, ahol a nő szépségápolásban minimálisan jártas szemmel nézve egyértelműen sminket visel. Pár napja valaki fikázta a rövidre vágott, "fiús" körmű barátnőjét, de azért nehogy már fesse a körmét egy nő, vagy ne adj' isten műkörmöt csináltasson. Az a minimum, hogy tökéletes francia manikűrrel bújjon ki az anyaméhből!
2019. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jesszus :D akinek nem inge ne vegye már magára, nem azt írtam ,hogy az összesnek, hanem hogy "MAJDNEM". Köszi a válaszokat. Azért kérdeztem ,mert az ismeretségi körömben (is) azt látom, hogy a tök normálisan kinéző nőket egyszer csak leváltják ilyen magamutogató kacsacsőrű emlősök , akik ÁLTALÁBAN elég buták, és a pasi meg szidja ,hogy jaj de hülye meg hasonlók . Amúgy azokat a férfiakat,akik szerintem jól néznek ki, tetszenek, másik leszólják , szóval nehogy azt higgyétek ,hogy ilyen Brad Pitt (aki nekem nem is tetszik) fiukákat lesegetek ...
2019. dec. 20. 22:11
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
#9-es álomvilágát irígylem... ja, nem. :D Drága csillaga, az hogy a pasidnak esélye sincs egy ilyen nőnél nem jelenti azt, hogy te tökéletes vagy alanatúr. :D Nos, láttam én már ilyen párocskát, a pasi alig tudta türteztetni magát, leplezni, h nos igencsak meg...tetszett neki egy igazán nőies nő. :) Sajnálom az ilyen nőket, de ki is nevetem, a szemük sarkából azért sasolnak ezerrel, nehogy már baj legyen. :DD
2019. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%

#12: Nem a környezetedben sem cserélik le őket. És nem, a teljesen átlagos lányokat sem dobálják ki sorban az ablakon. És nem, nem hisszük el, hogy ha ennyire irreálisan látod a környezed, akkor nem a Brad Pitt kategóriájú pasik jönnek be.

Mutatnál amúgy pár műkörmös, agyonsminkelt csajt, aki lenyúlt a barátnőid pasijait? Tényleg annyira műk, mint amilyennek előadod? És szám szerint hány ismerősödből, hánynál történt ilyen?

2019. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!