Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen ma kicsit kibuktam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ma kicsit kibuktam, a férjem azt mondta, hogy a velem töltött 19 hónap házasság után rájött, hogy ő a férfiakat szereti, ergo meleg?

Figyelt kérdés

Én lennék a hibás? Vajon ennek köze van a velem töltött szexuális együttlétekkel ?

Vagy a külsőmmel, vagy ne lennék nőies?


27 éves férfiről van szó és tudtommal én vagyok a 2. nő az életében.


Ráadásul meg is mutatta a facebookon , hogy ki az a férfi akivel együtt van, és megmutatta a beszélgetéseiket....mert én nem akartam elhinni.


Állítása szerint 26 évig soha nem kívánta a férfiakat csak a nőket, most viszont egyáltalán nem kívánja a nőket visszataszítónak tartja velük a szexet.


létezik ilyen, hogy valakinek a szexuális mivolta megváltozik 1-2 éven belül, vagy valóban én tehetek róla?


27/n


2019. dec. 21. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd el!


És menj szűrésre, mert ezek hazavisznek minden nyavaját!

2019. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez vígjátékba is beleillene :)


Szerintem teljesen mindegy, hogy miért. A férfiakat szereti rád pedig nem áll fel, be is bizonyított mindent ráadásul.


Szóval jobb ha elváltok.

2019. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

miért tehetnél róla? Neki ugyanannyi volt mint neked.


engem is zavarna, ha a partnerem bemelegedne mellettem és valszeg jogos a felvetés, hogy a közös kudarcotok változtatta meg, de az is lehet, hogy nem

2019. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem letezik ilyen, ha igaz amit irtal, latens meleg volt es most vallalta fel. Semmi kozod ehhez, nem te valtottad ki, erre szuletnek emberek csak elnyomjak. Valj el, gyaszold ezt meg, meg egyszer ugyanilyen emberbe valoszinuleg nem fogsz botlani.
2019. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A férjed egy s eggfej, ha így közölte veled, hogy a férfiakhoz vonzódik. Nem a te "hibád", nyugi,te nem vagy felelős érte.


Ráadásul meleg, vagy hetero nem lesz senki egy pillanat alatt. A biszexeknel szokott lenni ilyen, hogy sokáig csak az egyik nemet kívánják, aztán meg a másikat.

2019. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Ezen ne is kattogj! Próbáljátok meg normálisan lezárni és felejtsd el!
2019. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A globális felmelegedés áldozata vagy, fogd fel úgy :) nálatok ez így csapódott le. Nem te tehetsz róla!
2019. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem kicsit bújtam volna ki.

De láttam már ilyet, ott egy hónap múlva le is lépett a férj.

Persze, hogy semmi hibád.

De nem nagyon látok semmi jövőt sem.

2019. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Könnyebb a férjednek téged okolni, másra mutogatni, mint beismerni az igazat.

Mielőtt elvett is gondolom volt szexuális életetek, nem hiszem, hogy bármit tehettél volna, amitől a férfiakat kezdi kívánni. Ilyen nincs.

2020. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!