Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miért választottátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért választottátok a csak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mi okból?
2019. dec. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor ezt választottam úgy éreztem, hogy nem vagyok képes már az igazi szeretetre és alkalmas sem vagyok rá, pedig a lány kedves és szimpatikus volt és amolyan haveri kapcsolatom volt vele. Sajnos ez azért múltidő, mert minden együttlét után rosszul éreztem magam, hiába volt kielégítő és kellemes, utána mindig előjött egy nagyon rossz érzés, hogy szeretni akarom őt, de nem ment. Így vége szakadt.
2019. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
9honapig tartoztattam meg magam, mondvan a gerinc az gerinc,majd jon vki aki parkapcsolatra "alkalmas", aztan nem jott es belattam h most vagyok fiatal (23 voltam akkor), szuksegem van gyengedsegre, erintesekre, h adjak, h kiadjam magambol ezt a rengeteg gondoskodast, energiat es ha megbeszeljuk elore, mindketten jol jarunk. Igy is lett. Kiegyensulyozottabb az ember, ha van nemi elete.
2019. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ferjnel vagyok.
2019. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem ér annyit a másik, hogy szorosabbra fűzzem a szálakat. Az, hogy miért nem.. az egyéni specifikum.
2019. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert így legalább rendszeres ÉS jó szexhez juthattam, amíg tartott. Valaki olyannal, aki nem csak "tudott", hanem még vonzó is volt számomra. Aztán persze beleszerelmesedett egy jó nőbe, annak rendje és módja szerint... De még mindig inkább ez, mint párkapcsolatosdit játszani olyanokkal, akiket nem is kívánok, rémesek az ágyban, és egyébként is inkább csak pótmamát, házicselédet keresnek.
2019. dec. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!