Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen idősebb hölgyekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen idősebb hölgyekkel tudnék kialakítani szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Idősebb alatt a 30-as, 40-es korosztályt értem. Természetesen nem kapcsolatban levő hölgyekre gondolok, tisztelem a párkapcsolatokat!
2019. jún. 27. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én most 25 éves vagyok, 22 évesen voltam egy 28, egy 37 és egy 40 éves nővel, aztán 24 évesen tavaly egy másik 28 és egy 36 éves nőkkel. Ezek közül a negyvenéves kétgyerekes anyuka volt, a többi gyermektelen. A Tinderen találtam a tavalyiakat, illetve a régebbieket egy konkrét hagyományos netes társkeresőn.


Kapcsolatot nem tudnék elképzelni (volt akivel összejárogatás hónapokig azért volt), de tetszett bennük, hogy elég intelligens vagyok és előttük jobban magamat adhattam. A fiatal lányokkal (az okosabbakkal is, igen) le kell menni bohóc szintre úgymond valamennyire, nem szabad túl komolynak lenni, sokat kell őket szórakoztatni, ilyenek. Az idősebb csajokkal nem éreztem azt, hogy na már megint kell mondjak egy poént különben unalmas lesz, vagy nehogy túl komolyan beszéljek, ilyenek. Le tudom venni tényleg a lábukról a fiatal csajokat is, de az idősebbekhez valahogy kevesebb külön erőfeszítés kellett, jobban önmagam lehettem végig. De ez lehet csak rám igaz.


25/F

2019. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De :)

Ha keresel, találsz, feltéve,hogy megfelel az igényednek. És a másaik félnek is bejössz.

2019. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es, nagyon jó a válaszod! Ehhez hasonló magyarázatot még a korábbi 2856 válaszoló egyike részéről sem olvastam.


Nem kell titkolni az inteligienciádat, na ez jó!

2019. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. Nem az intelligenciáról van szó, inkább az unalmasságról. Magamtól nem vagyok egy nagyon vicces gyerek. Férfiasan, tényszerűen szeretek beszélni, tényközlő módon, amit a nők annyira nem bírnak, őket az ilyen direkt beszéd annyira nem hozza lázba.


A fiatal lányok sokkal jobban igénylik a szórakoztatást, a humort, a hülyeségeket, bolondságokat egy beszélgetésben. Ha az nincs meg, akkor uncsinak fognak találni és csá. Tudom, mert régen kipróbáltam sokáig mindkettőt és látom mi válik be és mi nem. Ezért a fiatal csajokkal emlékeztetnem kell magam kicsit mindig, hogy most ilyenebb legyek, ellenben az idősebb nőkkel kicsit közelebb lehetek kommunikáció során a "valódi" önmagamhoz. Ez független attól, hogy ki mennyire intelligens. Egy intelligens fiatal csaj is igényli a szórakoztatást.


Én sem voltam mindig jó a nőknél (20 éves koromig szűz voltam), de most már az vagyok és látom hogy mi kell nekik.

2019. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es, azért a 28 éves csaj nem épp idős hozzád. Vagy kivel tudnál kapcsolatban lenni, egy tinilannyal?
2019. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6.

Tizenévesen nemhogy a velem idősebb, de a velem egykorú lányokkal is nagyon megszívtam. 13-20 évesen állandóan velem egykorú osztálytársaimba, szaktársaimba voltam szerelmes végig általánosban, középsuliban és egyetemen, kb négy lányba, egy-másfél évekig. Egyikkel sem jött össze semmi, átnéztek rajtam, jó esetben barátnak tekintettek, rossz esetben volt olyan amelyik azt mondta undorodik a gondolattól hogy velem legyen (pedig semmi rosszat nem csináltam).


Szóval a rossz tapasztalatok miatt a pontosan velem egykorú és a tőlem pár évvel idősebb nők nem érdekelnek, nekem ők vakfolt az előző bekezdésben leírtak miatt, amik elég nagy hatással voltak rám. Az afölöttieknél meg már úgymond abszurdan nagy a korkülönbség köztünk nekem egy párkapcsolathoz, de ott szex simán létrejöhet. Nem hinném, hogy egy 5-10-15-20 évvel idősebb nő fel tudna nézni egy tőle annyival fiatalabb férfira, ami szükséges egy párkapcsolathoz, de persze attól még el lehet lenni egymással egy darabig és a szexuális vonzalom is meglehet simán.


A kérdésedre válaszolva most 25 évesen kapcsolatot egy 18-24 éves lánnyal tudnék elképzelni.

2019. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván te tudod kit választasz. Csak mondom megjegyzés, hogy én is 28 éves vagyok, de nem érzem magam öregnek egy 25 éves férfihoz. Mármint hogy én annak csak luknak vagyok jó, mert kemény 3 évvel idősebb vagyok.
2019. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Ezt csak én gondolom így, a legtöbb velem egykorú férfi szívesen összejönne 3 évvel idősebb nővel is, ezt a baráti körömből is tudom.

2019. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%-os. Én megértem az álláspontod, nem is azért mondtam, csak gondoltam, azért ennyit megjegyzek. Amúgy se vagyok népszerű a férfiaknál, úgyhogy nem arról van szó. Tiniként se voltam az, úgyhogy nem korfüggő. Viszont azt továbbra is fenntartom, hogy a 28 éves még nem öreglány.
2019. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!