Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, hany tartos kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hany tartos kapcsolatotok volt mar es hany alkalmi? (Kor? ) Mi volt a legfurcsabb elmenytek az agyban pasival? ( pl hogy nő volt, fitymatlan,1 golyos, apolatlan, picurka, stb)

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

3 komolyabb, és 3 alkalmi, de mindegyik srácot ismertem, és igazából én minden esetben többet is akartam volna, de nem úgy alakult, volt, hogy miattam, volt, hogy miattuk.

Nem volt különösebben furcsa élményem egyikkel sem. Volt, akivel nem passzoltunk, de az más.


24N

2019. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Tartós: 4

Alkalmi: 3

23N


Igazán furcsa élményem nem volt. Megválogatom, kivel fekszem le. Odalenn minden a normál tartományba esett eddig mindenkinél. A legfurcsább élményem randin volt, a srác az asztal alatt elővette konkrétan és úgy beszélgetett velem, hogy közben verte a fszát... Na, okkal nem lett abból szex.

2019. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

42N

1 ferj

2 tartos

6 elso randi szex, mert naivan azt hittem kellek nekik

9 egyejszaka

2016 ota semmi


A 18 pasibol 4-nek volt eleg nagy a farka es volt jo a szex. Erdekes modon mind a 4 korul volt metelve.

14-nek kicsi volt(3-nak nagyon kicsi) es vagy fel se allt, vagy 10 masodperc-2 perces aktusok voltak. Ezek kozott nem volt metelt.

2019. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 1 tartós, 1 szexkapcsolat, 1 úgy alakult hogy egy alkalom volt. 1 pedig csak orál, mert nem volt merevedés. Méretben 2 nagyon nagy, 2 átlagos. A nagyobbakkal nem volt jó, az egyiknél az előjáték nem létezett, a másiknak nem állt fel, a kissebb korai magömlésel küzdött, a másik kissebb meg olyan sokáig bírta hogy már untam :(

30N

2019. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 tartos, mindketto hazassag, volt nehany par honapos jaras, volt 3 tobb honapos szexkapcsolat.


Egyik sokszor csodot mondott, idosebb voltam 3evvel, szerintem csak a megfelelesi kenyszer miatt lehetett, mert azota mar felesege, 2 gyereke van.


Mind teljesen normalis parameterekkel megaldott, normalis szexualis kivansagokkal.

2019. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 tartós és 2 pár hónapos alkalmi. Utóbbinál mindkettő többet szeretett volna, de én nem. Az egyikre barátként is tekintettem emellett, hogy a kémia is megvolt, a másik egy bunkó férfi volt, de volt köztünk valami vibrálás, így párszor megesett a dolog. Igazából elsőre nagyon ittas voltam (szakítás után voltam, előfordult) és rám maszott. Aztán úgy alakult, hogy még párszor együtt voltunk utána. Volt, hogy szex nelkül is találkoztunk mindkettővel (iszogattunk, kajáltunk, beszélgettünk stb).


Furcsa élmény nem igazán, inkább negatív. Az egyik hosszútávú főleg az utolsó 1 évben már előjátékra se volt hajlandó, feküdt, mint egy darab fa. Az utolsó félévben pedig orálra sem. Persze ő elvárta volna.

A masik a bunkó alkalmi. Valamiféle büntetés jelleggel (merthogy nem vagyok az "övé") análisan akart "kényeztetni" holott tudta, hogy én nem akarom. Mit ne mondja, azonnal lerúgtam magamról és megkérdeztem, hogy ez meg mi volt. Vele a szex se volt jó. Elég kicsi volt neki, de nem is az, inkább figyelmetlen volt és nagyom önző. Ha szóltam, hogy arra figyeljen már legközelebb, mert fáj, akkor az volt a válasz, hogy ne rinyáljak. Ő tényleg egy önző paraszt volt.


26N

2019. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!