Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a testvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a testvérem baràtnőjébe?

Figyelt kérdés
Öcsém a legfontosabb ember az életemben. Pár éve összejött egy lánnyal, akit én már régebb óta ismerek, tulajdonképpen miattam ismerték meg ők is egymást, egy buli keretein belül. Az utóbbi hónapokban mióta nem iskolába jár, hanem elkezdett dolgozni egyre többet van nálunk (eddig öcsém ment inkább hozzá) megy végig a hülyülés, nevetés stb. Csakhogy beleszerettem. Sokkal inkább illene hozzám, ezzel nem azt mondom, hogy jobb lennék, mint öcsém, de sokkal jobban passzol a személyiségünk. Próbálom kerülni pár napja, de a vele töltött idő túl jó.. mit tegyek?

2019. dec. 23. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Keress munkát meg egy albérletet, helo
2019. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sz/\r ügy, de a testvéred párja tabu. Keress mást, ez majd elmúlik.
2019. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tesóddal jött össze, és nem veled, pedig te régebb óta ismered, akkor nem hiszem, hogy jobban összeillenél vele. Másrészt, házinyúlra nem lövünk.
2019. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem valamilyen szinten kolcsonos a dolog, pl. ot nem zavarja ha kettesben maradunk, szerintem tetszik neki a dolog.
2019. dec. 23. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj ki az öcséd barátnőjével, örökre megromolhat a kapcsolatotok, nem éri meg.
2019. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis miért kéne, hogy zavarja amikor kettesben marad a párja testvérével? Ez szerinted nem egy normális szituáció családon belül, hogy két családtag olykor olykor kettesben marad? Ebből azt szűröd le, hogy tetszel neki?
2019. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Annyi ember van a világon... Muszáj neked pont egy számodra fontos emberrel szemben szóakozni és nem elmaradni a picșádon? Akadj le róla és keress mást. Van több milliárd.
2019. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy gerinc. Agyad már van hozzá, csak használni kéne. A testvéredről van szó. Felül kéne irattatni az ösztöneidet az eszeddel. Vannak szituációk, amikor egyszerűen nem lehet megtenni azt, amire vágyunk. Ha nem tudod ezt kezelni és elfogadni, költözz el.
2019. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Soha, de soha nem akarnám megbántani az öcsémet! De ez a lány gyönyörű, vicces, és értelmes... hasonló az ízlésünk, a humorunk, és még soha senkivel nem tudtam így beszélgetni, pedig volt màr nem egy barátnőm. Elnyomás megoldás lehet?
2019. dec. 23. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

nehéz, nehéz, de ezt el kell engedned.. aztán majd ha egyszer szakítanak talán akkor..

ha pedig nem tudod elengedni akkor nem is ember vagy csak egy állat

2019. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!