Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öli meg az erdeklödes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire öli meg az erdeklödeseta pasinak ha ezt tettem?

Figyelt kérdés

Mostanaban kezdett erdeklödni irantam es nekem meggyözödesem hogy valaki mással is kavar . ( úgy láttam saját szememmel )

Es konkretan szembesitettem a gyanúmmal , hogy en úgy tudom.

Tagadta de utana rövidre fogta a beszelgetest. Nem feltekeny voltam, csak tudni akartam mibe mászom bele



2019. dec. 24. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen.
2019. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ?
2019. dec. 24. 01:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha tényleg kavar mással, akkor most lebuktattad, így téged már nem tud fűzni a másik csaj mellett.

Ha meg nem igaz a pletyka, akkor meg előbb ültél fel a szóbeszédnek, minthogy egyáltalán esélyt adtál volna neki a normális bemutatkozásra, amiből arra lehet következtetni, hogy féltékenykedő, bizalmatlan alak vagy.

Így is, úgy is bukta. Legközelebb kicsit finomabban puhatolózz a másik szándékait illetően, és akkor nem rohansz fejjel a falnak.

2019. dec. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Ha tényleg több nője van, akkor pont annyit is jelentesz neki. Ha meg nincs, akkor magadat járatod le.
2019. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te szűz kislány? Egy férfi nem próbálkozhat több nőnél? xx évig éljen szűzen. és az első próbálkozása nálad legyen? És te? Nálad ő lesz az első aki próbálkozott? Szerintem dobd ki. Normális nőt érdemel.
2019. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rövidre fogta azt jelenti, hogy kínos neki a téma.

Én is voltam pont olyan helyzetben, mint ő, onnan gondolom.

Már ne számíts rá.

2019. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig hivogatottmegint
2019. dec. 25. 08:17
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 ha láttad, akkor tudod. Ragaszkodj a válaszhoz, aztán majd eldöntöd, hogy ennek fényében is belemész-e, vagy sem.

De ne sunnyogjon!

2019. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!