Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át a karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a karácsonyt, ha nekem nincs nagy családom?

Figyelt kérdés

2-en töltjük a karácsonyt anyukámmal, apukám sok évvel ezelőtt elhunyt.Nem szoktunk fát állítani vagy ajándékozni. Minden ismerősöm széles családi körrel rendelkezik. Friss kapcsolatban vagyok, a barátommal nem találkozunk az ünnepek alatt, náluk nagyobb szabású lesz.

Sokszor érzem magam magányosnak, hiába nincs anyagi problémánk, jó egyetemre járhatok, egyszerűen sosem érzem magam boldognak, azt hittem, hogy a párkapcsolat megoldást jelenthet.

Ti mit tennétek a helyemben?

21L



2019. dec. 24. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
A helyedben örülnék, hogy van párkapcsolatom.
2019. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog nem függ össze. Azért mert ketten vagytok még karácsonyozhatnátok. Mi az oka hogy nem? Apud miatt?

A párkapcsolat pedig nem fogja megoldani ha valami mással van problémád, boldogtalan vagy.

2019. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmi különöset a helyedben, pihenésre és a hobbimra fordítanám az időt az ünnepek alatt. Hasonló helyzetben vagyok, mint te csak nekem még barátnőm sincs jelenleg. Ez a családi dolog pedig akkor fog igazából megváltozni, ha már ott fogsz tartani az életben, hogy lesznek saját gyerekeitek. Lesznek keresztülők, a párod révén nagyszülők és neked ott lesz anyukád. Így igazából átélheted még ezt az igazi nagy családi karácsonyi hangulatot.
2019. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld jól érezni magadat: egyél-igyál, nézz filmeket, sorozatokat, hallgass zenét, olvass, játssz, chatelj, stb.
2019. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha gondolod, helyet cserélhetünk és felvághatom az ereidet helyetted, ha ennyire szomorú vagy jó dolgodban.
2019. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ha ketten vagytok otthon, akkor tudtok beszélgetni. Örülj ennek!

Én dolgozok most is, bevállaltam ezt a napot a családos kollégák helyett, mert csak egyedül ülnék a lakásomban.

Mégsem érzem magam boldogtalannak. A karácsony nem a minél nagyobb "felhajtásról" szól.

2019. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem él már senkim csak édesanyám.


24-én ma barátnőmmel együtt az én anyumnál karácsonyozunk , pláne, hogy ő egyedül van és holnap pedig az ő szüleinél, és ezt egy normális TÁRS aki nem csak a párocskás megérti és fel is fogja.


Egyébként nem értem, hogy miért ne ajándékozhatnátok....


Sokan hiszik azt, hogy egy társ mindent megváltoztat, és azaz igazság, hogy nálad is kellene változás....szóval alap esetben boldogabbnak kéne lenned...de ezaz ember nem tesz azzá, hiába most a karácsonyról van szó.

2019. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát milyen férfi az ilyen mint a te párod, hogy felntőtt ember létére nem a barátnőjével tölti a karácsonyt, ezt nem tudom megérteni...
2019. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe holnap, azok nyitva vannak, és osztogass szaloncukrot az embereknek. Anyukádnak meg csinálj valami finomságot, süssetek mézeskalácsot és a párodnak is csinálj névre szóló díszítést.
2019. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szar is neked, ha karácsony nem ünnep, hanem átvészelendő időszak.

A párkapcsolat egy nem erre való.

2019. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!