Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vagytok úgy hogy magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagytok úgy hogy magányosan, összetörve töltiteket a karácsonyt, filmezgetve, álmodozva egy szebb életről?

Figyelt kérdés

bármire képes lennék már egy tündérlány öleléséért...


F/28


2018. dec. 24. 15:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Én magányosan töltöm, de inkább játszom, mint filmezek és nem is álmodozom. Azt viszont nem tudom, hogy sokan vannak-e még így.
2018. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok összetört és nem álmodozom a szebb életről, szép ez így is és nem biztos, hogy egy társal szebb lenne.
2018. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy én az embereket látom ilyenkor, nagyjából senki sincs karácsonyi hangulatban, ellenben észreveszem az idegbajt, az ellenségeskedést(családon belül is), a széthúzást és nagyjából azt, hogy senki sem megélni akarja az ünnepeket, hanem mielőbb túllenni rajta...
2018. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Itt a család. Még barátok is vannak.
2018. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2018. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 peca1000 ***** válasza:
73%

Hát ja!


Már várom a holnap délutánt, amikor mindenki és minden letudva, hűtő tele, és csak filmezés, Facebook-ozás, pihi. :)

2018. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Én is összetörve töltöm.
2018. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
Én egyedül töltöm a karácsonyt barátnőmtől távol, és még csak nem is nagyon tudok vele beszélni, mert alig foglalkozik velem az utóbbi időbe :( szóval hiába van valakinek párja, még nem biztos, hogy boldog. 32/F
2018. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Legalább ma ne szenvedjetek már ilyen látványosan miközben kutyabajotok.

Mások élet halál között lebegnek a kórházakban, elfekvőkben, vagy éheznek háborúk közepette.

2018. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
9-es. Mindenkinek a saját élete a valódi világ! Attól hogy éheznek, attól még a saját problémáim a legfontosabbak. Úgyhogy hagyjuk már ezt az álhumanizmust. Gondolom most is valahol szomáliában osztod a rizst.
2018. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!