Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban egyedüliek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban egyedüliek vagytok egymásnak vagy egyszerre több szexkapcsolatot is fenn tartotok? Erre rákérezhetek a másiknál? Többi kérdésem lent.

Figyelt kérdés

Védekeztek szex közben vagy kiszállásos módszert alkalmaztok?

A szexkapcsolatban érdemes felállítani a szabályokat ,megbeszélni hogy ez most mi és mit várjunk a dologtól meg egymástól?

A mi esetünkbe egyenlőre nincs kimondva meg megbeszélve hogy mit akarunk bár elég egyértelmű.Pár naponta beszélünk vagy ha épp összefutunk de akkor úgy teszünk mintha nem lenne közötünk semmi,senki nem jönne rá hogy jóban vagyunk egymással.Aztán ha meg kettesben találkozunk eljön értem szex aztán haza vissz.Én attól tartok bele fogok szeretni vagy már meg is történt...ebben az esetben ezt mondjam el neki? Vagy inkább szálljak ki ebből a kapcsolatból?



2019. dec. 25. 08:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolat alatt ugyan úgy eljártok randizni,meg ismerkedtek másokkal is?
2019. dec. 25. 08:13
 2/15 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokat kérdezel amit nem lehet általánosságban megválaszolni. Egyedül te érezheted illetve tudhatod azt, hogy ő hogyan viszonyul hozzád és lehetnek-e hasonló érzései, mint neked. Nyilvánvalóan, ha hasonlóak az érzései akkor kijöhetsz belőle nagyon jól is, ha pedig ő nem érez hasonlóan akkor rosszul is mert, ha vége szakad a szexkapcsolatnak lehet utána neked nagyon rossz is.


A szabályokat én úgy gondolom, hogy szintén az adott felek határozzák meg de, ha a másik fél akar mással szexelni akkor úgyis fog, hiába szeretnél szabályokat felállítani.


Én amikor ilyen kapcsolatba kerültem bele, bár ez igazából elég rövid ideig tartott, én csak vele voltam, ő másokkal is volt. Eleinte védekeztünk óvszerrel, majd elkezdett fogamzásgátlót szedni. De mi külön szabályokról sosem beszéltünk.

2019. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom te vagy a nő. Ha így kezel ahogy leírtad szerintem menekülj. Tudom hogy nehéz mert valszeg többet szeretnél a leírásodból ítélve de ebből sosem lesz semmi. Én is voltam fiatalabb koromban ilyen szituban és baromi megalázó hogy csak szex amúgy meg úgy tesz mintha nem lenne semmi. Én azt éreztem hogy szégyell konkrétan. Egy ilyen mellett biztos hogy ismerkednék randiznék. Sőt bele se mennék ilyenbe. Mit tud ez adni azonkívül hogy beléd ürít❓

Elvisz valahova❓Kaptál már tőle egy szàl virágot❓

Feltételezem nem. Sajnos évekkel ezelőtti példámból kiindulva úgy sejtem azért vagy egy ilyennel mert te sem hiszed el hogy ennèl bőven többet érdemelsz. Hiába nèz ki jól egy pasi én ha azt érzem hogy semmit nem akar nyújtani kèptelen vagyok iránta vonzalmat érezni. Inkább taszító ez az önzőség és tiszteletlenség hogy így bànna egy nővel.

2019. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ilyen esetben mindig gumi akármit is mond. Az ilyenek még arra is képesek hogy megzsarolnak hogyha gumit kell húzniuk akkor dobbantanak. Isten áldja akkor. Neked az egészséged fontosabb.
2019. dec. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak pár naponta keres, és szexen kívül más érdekeltsége nincs veled, akkor nem érez irántad semmit. Elmondhatod neki, hogy beleszerettél, de ha nem érez irántad semmit és még normális is, nem fogja hagyni, hogy miatta szenvedj és felbontja veled a szexkapcsolatot. Normális esetben.
2019. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy másoknál hogy van, nálatok az van, hogy nem lesz ebből semmi más és csak neked lesz szar a végén.
2019. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez csak nekem fura, hogy annyi bizalom nincs, hogy alap dolgokat meg merj kérdezni, de az nem probléma, hogy a farkát magadba engedd?

Ilyen szinten nem becsülöd magad semmire? Így ő se fog.

Azt meg meg se láttam, hogy egyáltalán felmerült, hogy nem védekeztek, csak kiszáll. Atyaég...!!! 😱😱😱 Azt se tudod, hogy hol járt a farka az elmúlt pár órában. A HPV-től a HIV-ig elkaphatsz bármit. A terhességről nem is beszélve. Van 40 ezred abortuszra? Mert hogy ez a díszfassz annyira se tart, hogy egy ötössel beszálljon. Ez a kérdés komolyan felmerült?? Komolyan??!!! Hány éves vagy? 14?

Áh, nem is csodálom, hogy csak szexre kellesz neki, és többet nem tud elképzelni veled.

2019. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne tisztázni, hogy ki hogy képzeli a kapcsolatotokat, főleg, hogy már most kezdesz többet érezni, ami csak fájdalmat fog okozni a későbbiekben.

Védekezés szigorúan óvszerrel!

Bármit megkérdezhetsz tőle, de ha szexkapcsolat marad számon nem kérheted érte. Azt meg nagyon gondold át, hogy ezt csak tiszta fejjel lehet csinálni..

2019. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
A szexkapcsim régóta működik 40 éves pasiként. Az elején megbeszéltük, hogy mi van benne és mi nincs. A lelki részével mindkettőnknek egyedül kell szembenéznie. Ha a másik fél lefeküdni készül valakivel azt jelezzük egymásnak, a randikat nem. Védekezéssel csináljuk. A közös baráti társaságunk elég nagy de senki nem is sejti, hogy évek óta szexelünk egymással. Általában csak azért keressük egymást, hogy a szex időpontját egyeztessük. Talán ezek miatt működik a dolog évek óta.
2019. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-nak! Mi van akkor ha normal kapcsolatnak indul de a nő nem akar tőle tobbet mert bizonyos tulajdonsagok hianyoznak,a szex viszont jó? Aklor a nő ne szexeljen honapokig evekig amig nem.lesz egy jó jelolt?
2019. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!