Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy egy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy egy kb 24 éves csaj egy 43 éves családapával kikezd?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kevéssé.
2019. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Láttam pár ilyet...
2019. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eléggé...
2019. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is szép számmal. Apakomplexus vagy érdekből érdeklődik az ürge iránt akinek már van ált. egy szép nagy családiháza, autója.
2019. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemtudni ez tény. De egy ennyi idős csajnak sok lehetősége van válogatni szerintem.
2019. dec. 25. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Yasmine, nem lehet hogy a korabeli férfiak nem elég érettek hozzá? Mármint gondolok itt a közvetlen környezetében élő férfiakra.

Beszélgettem néhány nő ismerősömmel Facen, ők jórészt erre panaszkodtak, de ha jobban szétnézel itt gyakorin is kb. ez a tendencia. Egyszerűen magára a kommunikáció minőségére panaszkodtak. Arra hogy kb. csak mert "egy lyukkal több van rajtuk" mindjárt olyan hangnemben olyan kifejezésekkel írtak vagy beszéltek mintha magához a "lyukhoz" beszéltek volna. Ezért jobbak (szerintük) a házasok. Pedig minden halmazban akadnak kivételek, csak a kereslet és a kínálat valamiért nem jut el egymáshoz ugyanazon a közös csatornán. Legyen akár verbális akár írott csatorna.

Aztán lehet itt is jönni a fétisekkel meg az apakomplexussal, de ez szerintem gyenge magyarázat. Inkább az általam fent kifejtett dolog az ami számomra hihető.

27F

2019. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl. nem volt sok lehetőségem válogatni annyi idősen sem. A korban hozzám illőknek nem kellettem. Annak a kevés kivételnek, akinek mégis, nem véletlenül: ők maguk is olyanok voltak... 😏

Egy 30-as évei végén, 40-es évei elején járó férfi viszont még nem feltétlenül egy lelakott romhalmaz, akiben csak a pénze lehet vonzó. Tudnak ők még bőven jó formában lenni. És általában elég jól tudnak mást is... Nekem inkább ez számított anno. Szexelni szerettem volna, jókat, nem kínlódni.

2019. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen de van gyereke a pasinak és barátnője is
2019. dec. 25. 17:14
 9/13 A kérdező kommentje:
meg még annyi hogy egy 43 éves férfi ha komolyat akar egy 24 éves szerintem megbízhatatlan számára hogy nehogy találjon egy korban hozzá illőt előbb utóbb illetve ott van még a gyerek is. ( amúgy olyan csaj hogy amióta ismerem 4 hónapja kb volt vagy 3 pasija. ) eléggé megbízhatatlan
2019. dec. 25. 17:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom,sokan elítélnek majd,de nekem néhány hónapja tart a kapcsolatom egy tőlem jóval idősebb,családapával. Eleinte nem akartunk semmit,hirtelen felgyorsultak a dolgok,már külön él a feleségétől. Én 32,ő 50. A fia 23 éves,nem fogadta jól a dolgot,ami engem eléggé bánt,de egy rossz házasság ment "tönkre" miattam. Talán azért lehet ez egyre gyakoribb,mert pl.sok korombéli komolytalan
2019. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!