Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll az őszüléshez? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll az őszüléshez? El tudnál fogadni olyan párt, aki helyenként mákos vagy teljesen ősz hajkoronával rendelkezik?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válasza is érdekel.
2019. dec. 25. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Csak 18 és 28 év közötti lányok jöhetnek szóba nálam.
2019. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem miért csinálnak ekkora ügyet ebből. Ha valaki tud méltósággal öregedni, szeretni magát ősz hajjal is akkor nem lesz gondja ezzel társkeresésnél sem mert nem lesznek miatta komplexusai. Aki meg nem tudja elfogadni, hogy őszül annak ott a hajfesték. Úgy csinálnak az emberek mintha nem lehetne ezen változtatni... Akinek ekkora gondot okoznak az ősz hajszálai az festesse be. Akinek meg nem az minek aggódik a társkeresésen?
2019. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem abszolút nem zavarna:)

Magamon inkább szép lassan kiszőkíteném, de egy pasin jól áll, ha rövid a haja és nem látszik olyan csúnyának a lenövés meg az őszülés.

N

2019. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én 27 éves koromban kezdtem el őszülni főleg mint a legtöbb férfi a halántékomnál.

Egyenlőre csak oldalt őszülgetek, még nem volt vele baja egy nőnek sem.


A nőkről meg nem tudni, mert több mint 90%-uk festi a haját.


40 éves kor felett meg már nem is nagyon fog érdekelni ha őszülni fogok.


A hajhullás miatt aggódok jobban, remélem az sokkal később kezdődik majd, szerintem a kopaszodás főleg ugye többnyire a fejtetőn kezdődik, na attól jobban félek.


35/f

2019. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30 éves férfi vagyok, sötét hajú. Sajnos a szakállamon ill. hajamban észrevettem néhány ősz szálat. Na és? Nem dől össze a világ, nem ez fog dönteni hogy kellek e valakinek.
2019. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert drasztikusan megváltoztatja az arc karakterét. Nem is arról van szó, hogy mi elfogadjuk e, hanem a másik nem elfogadja e!? Keanu R. barátnőjén is kiakadtak jópáran. Festeni pedig nem túl egezséges.
2019. dec. 25. 15:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Keanu Reeves nőjén nem az ősz haja miatt akadtak ki, hanem szimplán azért mert ronda.
2019. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Inkább atlagos, ilyen egy átlag nő csak hozza vagyunk szoktatva a plasztik+botox szép idősebb híres nőkhöz.
2019. dec. 25. 15:38
 9/20 anonim ***** válasza:
az a nő elvileg 45 éves? simán 60 felettinek néz ki
2019. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna. Nekem is sok ősz hajszálam van már. A hajamat nem festetem emiatt.


34/N

2019. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!