Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor mondjátok egy nőnek, hogy csinos?

Figyelt kérdés
Milyen okai vannak?(Nem párkapcsolatban.) Akkor is mondod, ha nem is úgy gondolod, csak kedves akarsz lenni? Van olyan, hogy csak a ruhára gondolsz, nem a nőre?(Pl. Milyen jó ez a ruha, tök jól állna a barátnőmnek)?

2019. dec. 25. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jól sikerült optikai tuningot hajtott végre ami jól áll neki, akkor használom ezt a szót. Ha maga a nő tetszik úgy "natúrban", akkor azt mondom, hogy szép.
2019. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha nem önszántából van rajta az a ruha? Mondjuk munkaruha?(Máson is van.)
2019. dec. 25. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl egy 50 éves nős férfi mondta, hogy milyen csinos lettem (merthogy sokat fogytam de hozzátette, hogy előtte is az voltam de most még csinosabb vagyok, csak hogy azért ne bántson meg, hogy előtte milyen bálna voltam XDD) itt pl tudom, hogy az alakomra gondolt és nem a ruhámra meg nem is a sminkemre (ami nincs is mert nem sminkelem magam).
2019. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Akkor, ha ronda.
2019. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkaruha tekintetében is tud valaki csinos lenni, pl.: nekem a fehér ruha, klumpa, mezítláb:) kombináció nagyon bejön (pl.: eü.-s tevékenységet végzőknél).

Csinos általában az én szemeben egy nő, ha szép, hozzáillő ruha van rajta, vagy a smink olyan, ami hozzáillő.

2019. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Jajj istenem...


Igen sok oka lehet ennek...


csupán kedvességből, vagy csak a ruha miatt, vagy azért mert a ruha is jól áll és a nő is jól néz ki hozzá, de mondjuk nekem nem kellene, vagy mert szexinek tartom, vagy mert nagyon tetszik.


Nem lehet azt mondani, hogy "szexi vagy" mert azzal meg problémátok van, hogy na ez is csak meg akar dugni...

2019. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem mondok nőknek ilyet. Ha valakinek mondom, akkor valószínüleg olyanban vagyunk, hogy nem fogja félreérteni, és őszinte gesztusnak veszi, de nem többnek. Ha a páromnak mondom, akkor pedig benne van az a szándék is, hogy szeretném megdicsérni, vagy véleményt mondani, hogy az aktuális szettje tetszik. Ha csak annyit mondok, hogy csinos, akkor az a ruhára vonatkozik. Ha azt, hogy milyen szép, akkor vonzónak találom, mint nőt.
2019. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csinos. Szeretem megjegyezni, ha előnyösen áll valakinek a ruhája/külseje. Mosolyt csal az arcára, nekem ennyi elég. Nem feltétlenül flörtnek szánom, akkor azt mondanám, hogy szexi. Egyszerűen csak elismerés
2019. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok kicsit. Mindenkinek zöld kezét adtam, bár nem mindegyik segített. Azért érdekel férfiak válasza, mert van, hogy teljesen evidens, hogy miért mondják, van, amikor viszont nem. Utóbbi miatt érdekel, hogy mi lehet az ok, ami mondjuk nekem nőként eszembe se jutna. És kifejezetten, az, amikor ki is mondjátok, tehát, hogy miért mondjátok, ahelyett, hogy simán magatokban megállapítanatok. Ahogy mondjuk a 6-os is leírta a lehetséges motivációit. Értettem a jajj, istenem szófordulatot is, azért külön köszönet, hogy mégis válaszoltál 😀
2019. dec. 25. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen :)


A CSINOS szó az olyan szó amit gyakorlatilag bárkinek mondhatunk, mert nem személyeskedő.


- Ezt megjegyzem például egy kolléganőmre, függetlenül attól, hogy hány éves, mert jól esik neki. (lehet, hogy engem bazira nem érdekel, de neki jól esik az a lényeg)

- Ezt mondhatom akár anyámnak, többnyire vele vagyok a legőszintébb, ha nem az tuti nem mondom :)

- De van olyan is, hogy ez egyáltalán nem igaz, és azért mondom, mert hamarabb megkapom azt az okmányt és nem kell órákig sorba állnom.

- Mondom ezt olyannak is aki tetszik tetőtől talpig, mert nem mondhatom neki azt, hogy b**asszki k**úrvajól nézel ki, úgy letépnéd a ruhádat

- Mondom ezt csupán azért mert ez által az ember figyelmesnek tűnik. (ugye ezt is sokan elfelejtik mondani a párok a kapcsolatban)

2019. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!